Detičky – sen každej mamičky

Detičky – sen každej mamičky

Ktorá žena by v budúcnosti nechcela mať deti? A možno niektoré z nás už tie deti majú. Nakoľko mám 23 rokov (pomaly 24) a väčšina mojich bývalých spolužiačok a kamarátok majú deti, núti ma to rozmýšľať nad detičkami.
Dôvod, prečo nemám deti je jednoduchý. Ako prvé je samotný fakt, že som ešte stále študent a vo svojom živote chcem niečo dosiahnuť – hlavne čo sa týka vysokej školy. A ako druhé je to, že ešte stále som si nenašla môjho „pána pravého“. Čo sa týka detí, samozrejme, ako každá žena, aj ja by som chcela raz detičky, no na druhú stranu to má nejakú výhodu. Môžem si ešte cestovať, užívať si život a hlavne nemám žiadne starosti.
Nakoľko však moje kamarátky detičky majú, veľmi často musím počúvať o tom ako sa snažia vyriešiť bolesti bruška, bolesti zúbkov atď.

Niektoré moje kamarátky dokonca majú väčšie detičky, a keďže potrebujú pracovať a zarobiť na živobytie, tak môžem vidieť že sa rozhodujú medzi súkromnými a verejnými materskými škôlkami. Napríklad súkromná materská škôlka  Trenčín s názvom Motýlik ponúka nie len profesionálnu starostlivosť a krásne prostredie, ale aj výučbu anglického jazyka, čo je úžasné pre budúcnosť. Verím, že niečo takéto sa dostane raz aj do môjho mesta, a tak svoje dieťa budem môcť dať do škôlky, ktorá ho bude učiť už od útleho detstva cudzie jazyky, aby postupom času s nimi nemal problémy a hlavne preto, že sa dieťa najviac naučí kým je ešte malinké.

Comments are closed.