Detská oslava

Detská oslava

Detičky sa veľmi radi prezliekajú za svojich hrdinov, princezny, anjelikov. A preto každé dieťa poteší neuveriteľný kostým jeho obľúbenej postavičky alebo jeho obľúbenej hračky. Čo by chcelo byť vaše dieťa? Dinosaurus, pirát, princezná, víla, spiderman alebo anjel? Takéto kostými sa veľmi hodia na maškarné plesy, no zároveň sú zábavné a hlavne zaujímavé aj v prípade detských osláv, kedy dress code je v kostýmoch. A aké parádne detské kostýmy by ste naopak vy dopriali vašim deťom, poprípade po akých ste túžili v maličkosti?
Takýto dress code môžeme vidieť najmä v zahraničných filmoch, kedy deti majú veľkú oslavu a sú prezlečené do rôznych kostýmov.

Samozrejme, na oslavu sú však pozvaní aj rodičia, ktorých dress code však nie je v kostýme. Nakoľko idú len ako doprovod, mali by si obliecť a obuť niečo pohodlné, no na druhú stranu by bolo dobré, keby vyzerali aj oni aspoň slušne. V tomto prípade je vhodné si obliecť tak nohavice, ako aj šaty. Zvoliť si však lodičky? V prípade, že rodič potrebuje dohliadať na svoje deti, povedala by som, že to nie je práve vhodná voľba. No pohodlné balerínky by mohli byť tou správnou voľbou. Vyzerajú dobre, sú vhodné tak na prechádzky ako aj posedenie a predovšetkým sa dajú obuť a vyzerajú dobre tak k šatám ako aj k nohaviciam.

Comments are closed.