Diár od Dary

Diár od Dary

Určite to poznáte. Máte zhon, všetko sa vám kopí a neviete kam skôr skočiť. Vtedy na rad prichádza diár, ktorý vás dokáže zachrániť, alebo vám aspoň pomáha zorganizovať niektoré veci. Aj Dara Rolins využíva diár prakticky neustále, a tak sa rozhodla jeden vytvoriť aj pre svojich fanúšikov.

Česká verzia tohto unikátneho diáru nám ponúka týždenný prehľad na rok 2017. A keďže chcela Dara vytvoriť niečo naozaj kvalitné, rozhodla sa, že pri vytvorení bude spolupracovať s nutričnou terapeutkou, ktorá nám pomôže chápať ľudské telo.

Diár mi tak poskytol tzv. 2 v 1 verziu, ktorá spája samotnú funkciu diára spolu s výživovým doplnkom, aby som si počas roku 2017 mohla trocha zapracovať aj na samotnej postave.

Veľmi sa mi páči, že samotný diár obsahuje aj niekoľko fotografií s Darininou podobou, takže môžem mať moju veľmi obľúbenú speváčku s dokonalou postavou hneď na očiach. A prečo spomínam jej postavu? Pretože sa môže stať mojou ale aj vašou inšpiráciou pre dodržiavanie tipov ale aj receptov v tomto diári.

Veľmi sa mi páčia recepty, ktoré som zaznamenala v tomto diáry. Napriek tomu, že nepatrím k ľuďom, ktorý by držali diétu, niekedy mi nejaký zdravý pokrm určite padne dobre, a tak som sa rozhodla, že si tieto recepty aj vyskúšam. Mojim prekvapením bolo najmä to, že chutia celkom dobre. Síce som použila trocha zmien, no v konečnom dôsledku si dokážem predstaviť žiť na takejto strave.

Diár však neobsahuje iba jedálniček či diétu, ale aj cvičenia. Som tip, ktorý skôr dodrží cvičenie ako stravovanie, a samotné cviky sa mi veľmi páčia. A keďže sú vytvorené práve na ženské telo, som o to spokojnejšia.

Ako posledné, čo nemôžem zabudnúť je miesto na moje poznámky, čo je pre mňa naozaj veľmi dôležité. Diár mám pri sebe prakticky stále, takže je to miesto, do ktorého si zapisujem potrebné veci, na ktoré nesmiem zabudnúť a to nie len zo školy a práce, ale aj zo života.

Nesmiem však zabudnúť ani na bonus v podobe gumičky do vlasov a plagátu s detoxikačným jedálničkom.

Myslím si, že je diár naozaj perfektne spracovaný. Veľmi sa mi páčia aj bonusové darčeky, ktoré od roku 2017 budem určite poctivo využívať.

10 thoughts on “Diár od Dary

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *