Dokážem to

Dokážem to

Milujem tie dni, kedy mám dojem, že už – už sa vzdám, a v tom príde niekto a presvedčí ma o tom, že to dokážem. A aj vďaka jeho milým slovám napokon dobojujem do konca, kde ma už čaká vytúžené sladučké ovocie. Uvedomujem si však, že nie vždy máme vedľa seba človeka, ktorý nás podporuje v tom, čo robíme, ba dokonca máme niekedy pocit, že celý svet stojí proti nám. A tak sa nám do rúk dostávajú karty s názvom Dokážem to.

Tieto karty majú tvar srdiečka, možno preto, že si tieto slová máme pripustiť práve k srdcu. Navyše, srdiečkový tvar je veľmi pekný a milý. Jediné čo mi na ňom trocha vadí je fakt, že sa oveľa komplikovanejšie držia pri miešaní.

Tieto motivačné karty plné afirmácií sú zamerané na 8 rôznych oblastí nášho života, pričom každá oblasť má inú farbu. Autorka sa konkrétne zameriava na tieto oblasti života: milostné vzťahy, bohatstvo, zdravie, odpustenie, tvorivosť, zvládanie stresu, úspech a podnikanie a sebavedomie.

Nakoľko sa tieto karty zaoberajú až ôsmymi rozdielnymi oblasťami nášho života, ktoré sú i farebne vyznačené, veľmi ľahko sa v balíčku dá nájsť presne tá myšlienka, ktorá by v momentálnom duševnom rozpoložení mohla dotyčného pomôcť. Napríklad ak sa človek cíti sám, určite nebudeme hľadať túto kartu v oblasti bohatstva, ale v milostných vzťahoch alebo sebavedomia.

Tieto karty je možné používať rôznymi spôsobmi. Môj zvyčajne najobľúbenejší spôsob je pomiešať karty a každý deň si vytiahnuť jednu afirmáciu, ktorú si následne celý deň opakujem. Nakoľko však karty majú netradičný tvar, ktorý je však veľmi pekný, lepšie používanie týchto kariet je nájsť si konkrétne kartu alebo karty, pri ktorých mám pocit, že so mnou rezonujú, teda že a mi páčia, a prečítanie si tejto vety to mne vyvoláva radosť, a následne si túto kartu umiestniť niekde po byte, aby sme ju mali stále na očiach.

Tieto karty sú tiež ideálne na rozdávanie kamarátom a svojej rodine, aby ste nimi nerobili radosť iba sebe, ale aj ostatným. A možno tak zlepšili deň a dodali silu svojim blízkym počas búrlivého obdobia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *