Dokonalá obývačka

Dokonalá obývačka

Obývačka patrí k veľmi dôležitým miestnostiam. Ide o miestnosť a časť domu, kde sa celá rodina stretáva a trávi čas spolu. Práve preto by sme si ju mali zariadiť podľa našich predstáv a mali by sme sa tam cítiť dobre a predovšetkým „ako doma“.
Ako si predstavujete vašu úžasnú obývačku? Vašu dokonalú obývačku? A ako vyzerá vaša obývačka teraz? Napriek tomu, že ešte nemám ani vlastný byt ani dom 😀 viem si predstaviť ako by mala vyzerať moja vysnívaná obývačka.
Čo by mi tam rozhodne nemalo chýbať?: Akvárium s rybičkami, sedačka – najlepšie do tvaru U a taktiež Xbox či niečo iné na pohybové hry.
Dominantné sedačky v tvare U sú nie len masívne, no zároveň veľmi pohodlné. Zmestí sa na ňu veľmi veľa ľudí, takže je to veľmi dobré miesto aj na stretávanie sa s kamarátmi atď. Taktiež si na nej môžete spraviť väčšie pohodlie, a aj keby ste si na ňu ľahli či vyložili nohy, stále majú ostatný dosť veľký priestor na posedenie.

Akvárium dokáže vyčarovať veľmi príjemné prostredie, pohodu, pokoj a relax. Xbox naopak dokáže človeka zabaviť, no zároveň ak sa človek orientuje len na kinect hry, tak si môže veľmi dobre zacvičiť, zabaviť sa a spraviť niečo pre seba a pre svoje telo.
Do tretice, čo nesmie chýbať v mojej obývačke je samozrejme obraz. Vybrať obrazy do obývačky ale aj do celého bytu je niekedy ale oveľa ťažšie ako sa na prvý pohľad môže zdať. Už len kvôli tomu, že je na trhu nespočetné množstvo krásnych obrazov a človek si potom nevie vybrať. Práve preto je vhodné si najprv zariadiť dom, a potom do celkového dotvorenia dokúpiť obraz.

Comments are closed.