DOVE balíček

DOVE balíček

Moju kozmetickú zbierku som si doplnila nádherným DOVE darčekovým balíčkom, ktorý som našla na stránke feedo.sk

Tento darčekový balíček obsahuje:
Dove Pistachio sprchový gél
Dove Pistachio telové mlieko
Dove Invisible Dry antiperspirant
Kozmetická taštička

Táto sada ma oslovila už len svojou nádhernou kozmetickou taštičkou. A nakoľko mám značku Dove veľmi rada, rozhodla som sa troška sa potešiť a obohatiť svoju kozmetiku aj týmito prírastkami.

Dove Pistachio sprchový gél
Sprchový gél má krásnu pistáciovú vôňu, ktorú ocení každý, kto miluje pistácie. Ja osobne som veľkým milovníkom pistácií a tak nečudo, že mám pri sprchovaní chuť sa dokonca zahryznúť.

(Ešte že ma rodičia už od malička učili, že sa mydlá a ani sprchovacie gély nejedia).  Gél sa veľmi pohodlne a ľahko roztiera, nevysušuje pokožku a vôňa na pokožke vydrží aj po umytí, čo považujem za veľké plus.

Dove Pistachio telové mlieko
Toto telové mlieko má rovnako úžasnú vôňu, ako sprchovací gél. Veľmi dobre a ľahko sa rozotiera po pokožke a za veľkú výhodu považujem aj naozaj veľmi rýchle vstrebávanie. Nemám rada mlieka, ktoré sa veľmi pomaly vstrebávajú, nakoľko na to nemám trpezlivosť.

Toto telové mlieko je však úžasné a má všetko, čo by malo mať. Navyše mi prevonia nie len pokožku, ale aj celú izbu z čoho sa nesmierne teším 🙂

Dove Invisible Dry antiperspirant
Tento antiperspirant som používala už predtým, ako som ho našla v kozmetickej taštičke. Nakoľko si ho sama občas kúpim, nečudo, že som s ním nadmieru spokojná. Má veľmi jemnú vôňu, čo je podľa mňa naozaj veľkou výhodou hlavne v prípade, že chcem ešte použiť parfém.

Čo sa týka balenia, ja osobne mám radšej antiperspiranty, ktoré sa dajú zamknúť. V každom prípade mi to nejak výrazne nevadí.

Čo sa týka antiperspirantu, nevytvára škvrny na viac ako 100 farbách, čo považujem za veľké plus a preto ho používam aj na rôzne pestré oblečenie a zatiaľ mi naozaj škvrny nevytvoril, čo ma pri ňom veľmi teší.

Kozmetická taštička
Kozmetická taštička bola tak nádherná na internete ako aj v reáli. Strašne sa mi páči jej zaujímavý vzor ale aj jej nádherná biela farba. Ja osobne som taštičku okamžite zamilovala. Je dosť veľká, takže je úžasná najmä ne cesty a zároveň sa do nej zmestí (podľa mňa) takmer čokoľvek. Je krásna, priestranná a skrátka ma naozaj očarila 🙂 Určite ju budem veľmi často používať 🙂 Navyše má dvojitý zips, čo považujem za veľmi veľkú výhodu

Celkovo by som kozmetický balíček hodnotila veľmi pozitívne a myslím si, že je cenovo viac ako prijateľný 🙂

20 thoughts on “DOVE balíček

  1. tento baliček sa mi horzne pačil už pred vianocami som poňom pokukavala že keby mi ho tak niekto na vianoce kupil ale nedočkala som sa, pačila sa mi jasne ta taštička je uchvatna a tie vyrobky pistacia voňaju užasne takže super:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *