E na druhú

E na druhú

Knihu E na druhú som si kúpila na odporúčanie mojej kamarátky, ktorá bola z knihy nesmierne nadšená. Ide totiž o knihu, ktorá je založená na jednoduchých experimentoch s energiou, ktoré si môže spraviť každý jeden človek i doma.

Čo sa týka experimentov, ja rovnako ako aj moja kamarátka sme si vybrali jeden z experimentov, ktorý sa týka motýľa. Čo tým konkrétne myslím?

Jeden z experimentov je, že si do svojho zápisníka máme napísať presný čas, kedy uvidíme motýľa. Tohto motýľa by sme mali vidieť do 48 hodín od napísania tohto priania. Zdá sa to byť nemožné, najmä v tomto zimnom počasí. Počas leta je to samozrejme veľmi jednoduché, no v zime? Ja osobne nie som zberateľ motýľov, takže u mňa nejaké dekorácie s touto tematikou nenájdete.

A tak, aj keď som mala isté pochybnosti, povedala som si, že za pokus nič nedám, veď nejde o život. Do diára som si teda zapísala dátum 25.01.2022 17:58, do ktorého som tohto motýľa mala stretnúť. A čo si myslíte ako to dopadlo?

Väčšina z vás si asi myslí, že som ho nestretla. No predstavte si, že som ho naozaj stretla. Keď som listovala časopisom odrazu som na jednej stránke našla symbol motýľa. A aj keď to v zime nie je veľmi typické (v tomto počasí mať v časopise motýľa), ja som ho tam našla. Hneď ako som ho zbadala som si pomyslela na moje želanie vidieť motýľa, a aj som ho videla. Síce nebol živý, no nikde som nepovedala, že chcem vidieť živého motýľa. A samozrejme, čas, kedy som videla motýľa sa vmestil do časového limitu, ktorý som dala tomuto prianiu. Som maximálne nadšená.

Čo sa týka tohto motýľa, kamarátke tento pokus skúšala tiež, a vlastne ona bola tým človekom, čo ma presvedčil aby som si kúpila túto knihu. Ona tohto motýľa tiež stretla, a to 2 minúty pred uplynutím času, a to v podobe Vianočnej ozdoby, ktorú tento rok nedala na stromček, a tak ju našla pri odhladaní vianočných ozdôb.

Aj keď som nevyskúšala ešte všetky experimenty, a niektoré mi vyšli a iné nevyšli, som si istá, že táto kniha má veľa čo do seba. Ba dokonca si myslím, že niektoré experimenty by mi mohli vyjsť, keby som ich zopakovala. V každom prípade, aj keby mi vyšlo len niekoľko experimentov, je to jeden z dôkazov, že sa oplatí myslieť pozitívne.

Podľa môjho názoru, táto kniha obsahuje množstvo experimentov, ktoré dokazujú, že pozitívne myslenie a priať si sa oplatí. A keďže je kniha za viac než prijateľnú cenu, som maximálne spokojná.

Čo sa týka knihy, môžete si ju zakúpiť napríklad na stránke preskoly.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *