Ecodenta – Refreshing

Ecodenta – Refreshing

Skúšali ste už niekedy prírodnú zubnú pastu? Cca pred rokom som po prvý krát vyskúšala prírodnú zubnú pastu, a doteraz to neľutujem. Vlastne, odvtedy sa každý rok objaví v mojom nákupnom košíku aspoň raz.

Mojim novým objavom je značka Ecodenta spolu s ich zubnou pastou Refreshing. Táto zubná pasta obsahuje až 97% prírodného pôvodu, čo je naozaj veľmi slušné. Navyše prispieva k ochrane pred zubným kameňom a taktiež posilňuje zubnú sklovinu.

Ecodenta zubná pasta

Podľa môjho názoru sú prírodné pasty perfektné najmä preto, že nezaťažujú až tak zuby, a zároveň majú výnimočnú chuť. Napríklad táto pasta obsahuje extrakt z brusníc, a teda aj jej príchuť je brusnicová. A teda všetci, čo majú radi brusnici si pri tejto paste prídu na svoje. Ja síce nie som veľký milovník brusníc, no dobrou brusnicou nikdy nepohrdnem. A keďže milujem sladkasté chute, táto pasta ma nesklamala. Chuť je naozaj veľmi výnimočná.

Čo sa týka používania, nevšimla som si nejaké výrazné účinky. Nevšimla som si ani pozitívny účinok na zuby, no zároveň som si nevšimla ani negatívny účinok, a teda ju z tohto hľadiska neviem hodnotiť.

Econdenta

V každom prípade sa s ňou veľmi dobre umývajú zuby. Pasta veľmi jemne pení, avšak stále sa dobre rozotiera po zuboch. Navyše je vhodná na každodenné používanie už od 6 rokov, a jej cena je viac než prijateľná, a to aj napriek tomu, že je prírodná. A keďže má až 97% prírodných látok, myslím si, že nikoho nesklame. A to aj napriek tomu, že som si nejak jej účinky nevšimla.

Keďže je sladšia a môžu ju používať deti od 6 rokov, myslím si, že je to aj veľmi dobrá voľba pre deti, keďže neštípe. Ja osobne by som určite volila takúto pastu, než nejakú umelú pastu, ktorá obsahuje veľa chemikálií.

Ecodenta Refreshing

Pre vyššiu efektívnosť odporúčam použiť elektronickú alebo sonickú zubnú kefku. Elektrickú kefku používam aj ja a musím povedať, že som spokojná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *