Elektrická zubná kefka Oral B

Elektrická zubná kefka Oral B

Zubnú kefku Oral B mám už niekoľko rokov, a musím sa priznať, že som s ňou veľmi spokojná. Aj to bol dôvod, prečo som sa rozhodla napísať tento článok.

Na trhu je možné nájsť nespočetné množstvo zubných kefiek, pričom čoraz viac narastajú na popularite. No čo je vlastne ten dôvod, že sú také populárne? V prvom rade ide o veľmi jednoduché, pohodlné a precízne čistenie zubov, pri ktorom nemusíte takmer nič robiť.

Ako viete, odborníci odporúčajú, aby ste si zuby umývali 2 minúty. No kedy ubehnú tieto dve minúty a už budem mať od umývania zubov pokoj? Už sme predsa dosť starý na to, aby sme mali nejaké presýpacie hodiny na umývadle, a stopovali si dĺžku času…. A tak si tvorcovia elektrických zubných kefiek povedali, že vám tento časovač zabudujú do kefky. Nemusíte sa však báť, že by ste ju pred ubehnutím dvoch minút nevedeli vypnúť, alebo by sa automaticky vypla po dvoch minútach bez ohľadu na to, či ste si stihli doumývať zuby, ale nie. To sa samozrejme nestane. Zubná kefka je nadstavená tak, aby vám po dvoch minútach v ruke zavibrovala, a teda je len na vás, či ju vypnete, alebo si ešte chvíľku budete umývať zuby.

Elektrické zubné kefky sú kompatibilné s rôznymi náhradnými hlavicami, a tak si sami môžete vybrať, na čo práve chceme použiť zubnú kefku. Existuje totiž nespočetné družstvo náhradných hlavíc s inou funkciou. K tým najbežnejším patrí bielenie, precízna starostlivosť o zuby a pre citlivé zuby.

Samozrejme však existuje i elektrická zubná kefka pre najmenších, ktorá môže byť celá v štýle ich obľúbenej rozprávkovej postavy, ako napríklad Mickey Mouse.

A aj keď tieto štyri veci patria k tým najbežnejším dôvodom, prečo siahnuť po elektrickej zubnej kefke, určite nájdete aj rôzne iné. Ja som si ju napríklad zakúpila hlavne kvôli akcií, ktorá práve prebiehala, a teda nebola drahá, a nakoniec som zistila, že mám zuby oveľa krajšie, a predovšetkým silnejšie ako predtým. Predsa len, ruka nedokáže umyť zuby tak dôkladne ako elektrická zubná kefka. Ba dokonca sa stala mojim spoločníkom i pri cestovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *