Výber prvej elektronickej zubnej kefky

Výber prvej elektronickej zubnej kefky

Kto z vás používa elektronickú zubnú kefku? A kto naopak ešte stále ostal pri tých normálnych? Veľmi dlho som sa nevedela rozhodnúť, či by som mala siahnuť po elektrickej zubnej kefke. Na jednej strane to vyzeralo lákavo, no na druhej som tomu nejak nechcela veriť. Navyše, nebola som si istá, či je to prospešné pre zuby, a tak som si prečítala niekoľko článkov. Moje rozhodnutie však utvrdilo to, že môj najlepší kamarát dostal elektronickú kefku na Vianoce, a veľmi si ju pochvaľoval. A keďže som mu dôverovala, rozhodla som sa vyhodiť zopár eur a vyskúšať to. Veď predsa, žijeme len raz, a nejde o nejakú horibilnú sumu, pri ktorej by som zbankrotovala. 

Výber elektronickej zubnej kefky však nie je taký jednoduchý, ako sa to na prvý pohľad môže zdať. Myslela som si, že je ich len zopár, no opak bol pravdou. Na trhu je v súčasnosti množstvo druhov, farieb a dokonca aj výrobcov. Po ktorej teda siahnuť? Úprimne, vôbec som sa v tom nevyznala, a tak som siahla po značke Oral-B, ktorú som mala rada aj v neelektronickej podobe. Navyše, môj kamarát mal taktiež Oral-B. 

Výberom značky to však nekončí. Iba samotný Oral-B ponúkal niekoľko možných kefiek s rôznymi cenovými reláciami. Musím sa však priznať, že ma veľmi potešilo, keď som uvidela aj takéto kefky pre deti. Princezná, Autá, Mickey či Star Wars? V tomto prípade mali taktiež veľmi dobrý výber. 

Ďalšou veľkou záhadou pre mňa bolo ako rozlíšiť elektronickú zubnú kefku od sonickej. To som však vyriešila veľmi jednoducho, keďže som si ešte nevyskúšanú zubnú kefku nechcela kúpiť za 100€, pričom sónické zubné kefky sa pohybujú od 100€ vyššie. A tak som siahla po niečom lacnejšom.

Pro pozeraní kefiek som veľmi rýchlo zistila, že je základňa – teda samotná kefka rovnaká, avšak veľakrát je rozdiel akurát v hlaviciach, ktoré obsahuje. A tak som neváhala ani sekundu. V tomto som totižto mala úplne jasno. Chcela som niečo, čo by mi aspoň troška vybielilo zuby. A tak, mojim konečným rozhodnutím a novým kamarátom sa stala Oral B Vitality 3D White

6 thoughts on “Výber prvej elektronickej zubnej kefky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *