Môj vysnívaný toaletný stolík

Môj vysnívaný toaletný stolík

Ak patríte k ľuďom, čo veria motivácií a pozitívnemu mysleniu, určite ste sa už stihli dočítať, že je veľmi dobrou metódou vytvoriť si tzv. tabuľu vízií, ktorá vám bude ukazovať čo chcete dosiahnuť.
V tomto prípade som si zvolila tak trocha netradičnú, no určite prospešnú víziu kozmetického toaletného stolíka. Ako by teda mal vyzerať môj vysnívaný kút, kde by som sa konečne cítila vo svojej koži?

Hlavným a najťažším výberom je samotný stolík. Ten by mal byť štýlový, krásny, ženský a osobne by ma potešilo, keby bol v čistej bielej farbe. Rôzne ornamenty a oživenia by boli samozrejme iba plusom. A tak som pri prezeraní stránky našla presne to, čo som hľadala. Toaletný stolík Elizabeth Charlotte, ktorý je dostupný hneď 2 v 1. Teda toaletný stolík aj so stoličkou. Veľmi sa mi páči, že na stoličke je rovnaký ornament ako na zrkadle. Takže je to pre mňa tá správna a ideálna voľba. Niečo, čo mi okamžite, už pri prvom pohľade, padlo do oka.
Na stránke Favi.sk však nájdete oveľa oveľa viac toaletných stolíkov z ktorých by si podľa mňa dokázal vybrať naozaj každý.

Na mojom (pri mojom) toaletnom stolíku by samozrejme nemala chýbať ani šperkovnica. A keďže mám šperkov naozaj veľa, mala by byť naozaj veľká. Ako to je napríklad aj v prípade šperkovnice Paulette. A hoc je šuflíkov v toaletnom stolíku naozaj veľa, najradšej mám šperky pokope, čo by sa mi vďaka tejto veľkej šperkovnici určite podarilo. A pre moje najobľúbenejšie kúsky by som siahla ešte po mini-šperkovnici.

A v závere, aby z toaletného stolíka bolo cítiť aj kúsok mňa, by som siahla po malej dekorácií. Po stojane na sviečku v štýle Buddha. Napriek tomu, že to nie je môj milovaný a vysnívaný drak, veľmi sa mi páči tento nápad. Vyzerá to veľmi pokojne a harmonicky. A samozrejme rám na fotku, ktorý nesmie chýbať v žiadnej izbe.

2 thoughts on “Môj vysnívaný toaletný stolík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *