Šťavnatá broskyňa na nezaplatenie

Šťavnatá broskyňa na nezaplatenie

Nakoľko prichádza jar, nemohla som ju začať inak, ako sviežo, šťavnato, romanticky. A tak sa čoskoro v mojej schránke (respektíve v rukách kuriéra) objavila môj nový parfémový olej. 

Zo začiatku som veľmi nevedela, ktorú vôňu si vybrať. Teda, vedela som, že chcem niečo sladké, zvodné, romantické a nežné, no nejak som si nebola istá, ktorú vôňu si vybrať. Rozhodovala som sa medzi niekoľkými, a to čerešňovým kvetom či vanilkovým opojením. No napokon som sa predsa len s pomocou môjho veľmi dobrého kamaráta rozhodla, že siahnem po šťavnatej broskyni s tónmi bieleho pižma. Veď ako sa hovorí, muž je v tejto oblasti tým najlepším a najspoľahlivejším pomocníkom, keďže chceme vôňou očariť najmä mužské pohlavie. 

Osobne ma trocha sklamal aplikátor. Zrejme preto, že ide o parfémový olej táto vôňa nemá žiadny rozprašovač. Keďže však ide o parfémový olej, možno by pre lepšie a šikovnejšie nanášanie stačila tyčinka, ktorá zvykne byť aj pri vzorkách. Možno to však výrobcovia v budúcnosti zmenia. Parfem je potrebné naniesť na tzv. pulzné miesta ako je napríklad zápästie, jamky pri ušiach, jamky predlaktia či pulzné miesto na krku. Ak si nie ste istí, čo myslím pod pojmom „pulzné miesto“ ide o kútiky tela, kde môžete namerať vyššiu teplotu. Taktiež sa na týchto miestach veľmi dobre meria ľudský pulz či tlkot srdca. 

Túto vôňu je potrebné nanášať, nakoľko neobsahuje žiadny rozprašovač, po kvapkách. Ja to obvykle robím tak, že si celý flakónik priložím na dané pulzné miesto, a pri zápästiach si ich o seba otriem, nakoľko vôňa je intenzívnejšia pri vyšších teplotách. Treba však podotknúť, že stačí naozaj malé množstvo, aby bol cítiť. A tak sa míňa oveľa pomalšie ako parfémy. 

Čo sa týka vône, je viac ako intenzívna. Už pri prvotnom otvorení tohto flakónika sa môj pes pozrel na mňa, pretože zacítil zaujímavý a zvláštny pach. Treba však skonštatovať, že Sarah sedela vedľa mňa, a pes má ďaleko lepší čuch ako ľudia. No musím skonštatovať, že je vôňa naozaj intenzívna.

Flakónik je priehľadný a povedala by som, že taký trocha obyčajný. Avšak len trošička. Po dôkladnom preskúmaní si všimnete, že samotný uzáver má veľmi zaujímavú striebristú farbu a flakón sa mierne zužuje do tvaru presýpacích hodín. Veľmi sa mi páči, že je obal priesvitný, a farba tejto voňavej zmesi je tmavo žltá.

Čo sa týka intenzity a výdrže, vôňu na sebe cítim takmer pol dňa, a aj po tom, čo ja ju už až tak intenzívne necítim si ju moji kamaráti všimnú. Teda by som povedala, že jej výdrž je viac ako prekvapivá. A to dokáže spraviť iba so zopár kvapkami. Teda, z tohto hľadiska by som ju označila za naozaj účinnú. 

Ľudia však na túto vôňu reagovali tiež veľmi pozitívne. Moja mamina, podobne ako aj ja bola z tejto vône úplne nadšená. Šťavnatá, ovocná, sladká. To je presne to, čo zbožňujeme. Mojej sestre a otcovi však tiež veľmi pekne voňala. Najviac ma však potešila moja kamarátka, ktorá si na mne samotnú vôňu všimla takmer okamžite. Len čo som prišla, skonštatovala, že mám úplne úžasnú vôňu, nehovoriac o tom, že sa hneď pýtala na značku, vzhľad a podobné detaily. Teda, očividne ňou bola uchvátená. 

Za jedinú nevýhodu by som považovala samotné balenie. Teda, jeho veľkosť. Vôňa je úplne božská, a tak je pre mňa veľkým sklamaním, že sa dá táto vôňa zohnať zatiaľ iba v malom 10ml balení. A ako to pri tejto vôni vidím, budem ju používať dovtedy, dokým sa úplne neminie, a potom mi za ňou bude strašne smutno.

8 thoughts on “Šťavnatá broskyňa na nezaplatenie

    1. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Čo sa týka olejčekov, ani u mňa to nie je rozhodne top, no keď som zistila výdrž, tak určite odporúčam. Vydrží naozaj celý deň, teda minimálne pol dňa určite. Krásne vonia, je sladká, stačí pár kvapiek na dokonalú vôňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *