Garnier – Skin Naturals

Garnier – Skin Naturals

Myslím si, že všetky ženy v tomto teple používajú vodeodolný make-up. Nakoľko sa potíme, často sa utierame a pot nám kvapká niekedy i po čele, nepoužívanie vodeodolného make-upu nám môže zničiť celú našu niekoľko minútovú až hodinovú prácu. Ako ho však odlíčiť?

Na trhu je veľké množstvo vodeodolných odličovacích prípravkov, no niektoré sú lepšie, a iné horšie. Ja som sa vám preto rozhodla sem pridať moje hodnotenie na moju dvojfázovú micerálnu vodu značky Garnier s názvom Skin Naturals.

Garier micerálna voda

Táto micerálna voda ponúka ľahké čistenie a odlíčenie pleti bez nadmerného trenia, odlíčenie všetkého druhu make-upu vrátane dlhotrvajúceho a vodeodolného, odstránenie z pleti nečistoty všetkého druhu, bez oplachovania, vyživenie pleti a v neposlednom rade je vhodný aj na odlíčenie očného make-upu.

Túto micerálnu vodu som skúsila na obyčajný make-up, dlhotrvajúci i vodeodolný, pričom všetky bez problémov odlíčil. Čo sa týka dlhotrvajúceho, tam to trvalo najviac, pre dôkladné odlíčenie som potrebovala približne 5 minút. Na vodeodolný make up som potrebovala 3 minúty, pričom najproblematickejšia časť, ktorá trvala najdlhšie bolo očné okolie, predovšetkým riasenka. Obyčajný make-up odlíčila táto micerálna voda v priebehu 2 minút.

Garnier

Na odlíčenie som skúsila použiť obyčajné vatové odličovacie tampóny i látkové odličovacie tampóny. V oboch prípadoch sa dal make-up veľmi pohodlne odlíčiť. Taktiež sa dala pleť veľmi dobre vyčistiť. S prípravkom som teda bola maximálne spokojná.

Pred použitím je potrebné túto micerálnu vodu poriadne pretrepať. Pokiaľ ju zabudnete pretrepať, vodeodolný ale ani dlhotrvajúci make-up nedokážete odlíčiť. Na odlíčenie týchto make-upov je totiž potrebné spojiť obe zložky micerálnej vody.

Garnier Sku Naturals

Možno niektorých z vás zaujíma, ako zistiť, že ide o dvojfázový odličovač, poprípade, že treba odličovač či micerálnu vodu pretrepať. V prípade, že ide o takýto dvojzložkový produkt, pravdepodobne si všimnete že na spodku alebo vrchu tekutiny je iná farba. Presne to je znak, že ide o dvojfázový produkt, ktorý pred použitím treba pretrepať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *