Hroznové rozmaznávanie

Hroznové rozmaznávanie

Ktorá žena by nechcela vyzerať chudo a zbaviť sa ovisnutých častí kože. A aj keď som ešte mladá, tieto problémy ma trápia a v zrkadle strašia každý deň. Hoc nie som tučná – skôr by som povedala že mám normálnu postavu, žiaľbohu sú na mojom tele časti, ktoré nepekne ovísajú a na cvičenie nechcú reagovať.
Táto špeciálna starostlivosť o telo obsahuje kofeín, mentol, prírodné oleje, bylinné extrakty, odvodňujúce extrakty. Aj v tomto prípade je však písané, že viditeľný efekt sa dosiahne až so správnou životosprávou a cvičením.

Čo sa však mňa týka s cvičením nemám problém, a keďže mám momentálne zvýšené pečeňové hodnoty, musím sa tak trocha držať pečeňovej diéty. V tomto období mi teda krém prišiel ako na zavolanie.
Čo sa týka výsledkov, určitý efekt tam je vidieť, keď sa dobre pozriem, no až tak veľmi mi nepomohol. Na druhej strane však musím povedať, že som si túto skúsenosť naozaj veľmi užila a pokožka to taktiež ocenila veľmi priaznivo. Možno nemám siluetu ako modelka, no kofeín a mentol je pre správny chod tela naozaj dôležitý. A tak som ho prijala aspoň v takejto forme.

Čo sa týka peelingu, všimla som si, že Hyaluron veľmi dobre pôsobí na moju pokožku, a tak som bez váhania siahla aj po tomto hydratačnom čistiacom gély.
Tento Grape Energy Hyaluron gél obshauje kyselinu hyalurónovú, prírodné peelingové zložky, bio extrakt z hrozna, glycerin.
Aplikácia je veľmi jednoduchá a príjemná. Tento čistiaci gél je potrebné vmasírovať do pokožky krúživými pohybmi a následne opláchnuť vlažnou vodou. Tým, že je to peeling, tak si človek takúto masáž užíva ešte viac.

Čo sa týka čistenia, som s ním naozaj veľmi spokojná. Pleť nedráždi, nevysušuje a zároveň má veľmi príjemnú vôňu. Konečne prípravok pri ktorom vidím aspoň minimálne zmeny pri odstraňovaní čiernych bodiek, čo ma nesmierne teší. Moja pleť vyzerá oveľa mladistvejšie (najmä kvôli účinnému odstráneniu čiernych bodiek) odkedy používam tento prípravok.

4 thoughts on “Hroznové rozmaznávanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *