Hľadáš ten ideálny darček?

Hľadáš ten ideálny darček?

Aj vy patríte k tým, čo milujú krásne vône? V takom prípade Vás môj ďalší článok zaručene osloví. Pod lupu som tentokrát zobrala dve darčekové kazetky plné vôní.
Bruno Banani Pure Woman
Bruno Banani patrí k veľmi populárnym značkám za rozumnú cenu. Jeho vône sú sladké, príťažlivé a zvodné. A tak tomu bolo aj teraz. Zvodná ružová na seba nenechala dlho čakať, a tak sa závan Bruna zmenil na romantickú sladkastú vôňu.

Na tomto balíčku ma maximálne zaujalo malé, milé a i tak utajené prekvapnie. Kto túto vônu nepozná, určite nevie o čo ide. Hoc darčekový balíček písal, že sa jedná o vôňu + darček sprchový gél, po otvorení na mňa vykukla vôňa, na ktorej bolo zaujímavé najmä to, že vrchnáčik obsahoval ozdobu, ktorú je možné použiť aj ako náramok. Ide o strieborný náramok s malým medailónkom Made for Woman J Čomu sa asi každá žena poteší.

Čo sa týka vône, je krásna a jej ružová zľahka priehľadná farba je v sklenenom flakóne naozaj neodolateľná. Už to vo mne vyvolalo určitý sentiment a pocit ženskosti. Nie to ešte tá sladkosť a omamnosť vône, ktorá bola ľahká no i napriek tomu mimoriadne príťažlivá.

Samotná vôňa vydrží na tele zopár hodín, povedala by som takých 5-6 určite, no celý deň to nie je. Napriek tomu ju však hodnotím veľmi pozitívne, možno aj preto, že mi moju novú vôňu okomentovali hneď 2 kamaráti so slovami, ako dobre voniam.

Čo sa týka sprchového gélu, ten vám perfektne prevonia pokožku a samozrejme aj kúpeľňu, jedinou nevýhodou je slabá hydratácia, čo je už zvykom pri parfémových sprchových géloch. Ak však potrebujete gél iba na prevonanie, určite odporúčam.

Sada telových vôní
V tomto prípade som nemohla odolať štyrom krásne zabaleným telovým vôňam, pričom každá jedna nie len že vonia inak, ale zároveň má aj iné sfarbenie.

Passion fruit & Guava  Táto fialová kráska oslovila moju maminu najviac. Osobne by som ju však ja určite nepoužívala, keďže ja passion fruit nemusím, a vo vôni prevláda práve táto zložka.
Coconut & Lime Ide o naozaj zaujímavú a atraktívnu vôňu. Taká sladko – citrusová, nevšedná. Človek sa pri nej cíti sviežo a má pocit, že by okamžite potreboval nejakú tú dovolenku. Zároveň je sladká, takže v ňom navodzuje pocit atraktivity a ženskosti.

Watermelon & Pink Grapefruit Tak táto ružová kráska je mojim absolútnym favoritom. Sladká, zaujímavá, nevšedná a zároveň lahodná. Človek sa pri nej cíti ako v inom svete a má chuť si zahryznúť. Len,… zahryznutie do vlastnej kože by žiaľbohu nebolo tým ideálnym riešením. Je ľahká, ženská no zároveň nie obťažujúca. Ide o ideálnu zmes sladkých tónov a jemnosti, takže po tejto vôni určite ešte v budúcnosti siahnem.
Strawberry & Kiwi Ak uvidíte červený obal, určite natrafíte na túto jahodovú vôňu. Je naozaj sladká, výrazná a v kombinácií nevšedná. No veľmi ma oslovila. Je príjemná, lahodná a príde mi až troška detská, poprípade pre mladšiu generáciu, čo ja osobne milujem.

Žiaľbohu, životnosť týchto vôní nie je najlepšia čo človeka zamrzí, najmä pri melóne. Povedala by som, že sú vhodné naozaj len ako osvieženie, nie na parfumáciu pokožky a tela. V každom prípade také 2 hodiny vôňa vydrží, no postupne stráca svoju silu a intenzitu. Už po nejakých 15 minútach som začínala pociťovať ustupovanie vône, čo je veľká škoda. Snáď sa tejto značke podarí spracovať túto vôňu ešte raz, no s lepšou výdržou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *