Hotelík na Islande

Hotelík na Islande

Ako ste si určite všimli, veľmi často čítam motivačnú a vzdelávaciu literatúru. Občas si však aj od nej treba oddýchnuť, a tak som siahla po knihe Hotelík na Islande, ktorý ma oslovil nie len svojou obálkou, ale aj tým, že moja sestra už bola na Islande, a keďže sa to stalo jednou z jej obľúbených destinácií, neodolala som tomuto titulu.

Som veľmi rada, že aj keď som v tomto prípade prešla na oddychový a romantický žáner literatúry, kvalita tohto titulu sa nedá zaprieť. Nádherne opísaná scenéria, veľmi zaujímavý príbeh i zápletka. Hlavný hrdinovia Lucy a Alex sú naozaj veľmi sympatický pár, ktorých som si už na začiatku veľmi obľúbila.

Kniha mala nádherné prostredie inšpirovaný skutočným Islandom, veľmi príjemné postavy, a naozaj veľmi zaujímavý príbeh, ktorý osloví asi každú romantickú dušu.

Veľmi sa mi páčilo, že v tejto knihe sme mali možnosť spoznať Island tak, ako som v to aj dúfala. A to nie len z hľadiska prírody, ale aj jedla a príbehov. Naozaj ma to potešilo.

Celkovo túto knihu musím hodnotiť ako naozaj podarenú oddychovku, ktorú človek dokáže prečítať na jedno posedenie.

Táto kniha mi príde ako romantická komédia, avšak v knižnej podobe. A keďže romantické komédie sú pre mňa tým najobľúbenejším filmovým žánrom, túto knihu som si veľmi rýchlo obľúbila. Ako to vidím, určite siahnem aj po ďalších tituloch tejto autorky. Jediné, čo by som tejto knihe vytkla je to, že podobne ako to je v romantických komédiách, aj tu bol ten dej už od polovice dosť predvídateľný. V každom prípade to na kvalite oddychového čítania neubralo.

Knihu za veľmi dobrú cenu si môžete kúpiť napríklad na www.preskoly.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *