Hovorím ahoj môjmu novému, sexi zadočku

Hovorím ahoj môjmu novému, sexi zadočku

Myslím si, že nie som jediná žena, ktorá trpí pomarančovou kožou na zadku. Napriek tomu, že sa všetci v šoubiznise tvária, že celulitídu nemajú, môžeme si všimnúť na neretušovaných fotkách od paparazzov, že aj známe herečky ňou trpia. Nanešťastie, nakoľko sa vyskytuje najmä na zadočku, častokrát si ju nevšimneme, a tak s ňou začneme bojovať až keď je neskoro, alebo až keď nás na tento problém upozorní naše okolie. Veď predsa pomarančová pokožka a najmä v tomto letnom období vôbec nevyzerá pôvabne.
Ja som si moju prvé náznaky pomarančovej kože všimla v čase, kedy som prestala cvičiť. Predtým som aktívne cvičila – minimálne 2krát do týždňa, a aj keď som nikdy nemala tip-top postavu, celulitída ma nikdy netrápila. Potom som však prestala zo zdravotných dôvodov cvičiť, zmenil sa nám tréner a nový štýl cvičenia mi nevyhovoval, k tomu všetkému sa pridal nedostatok času v podobe písania bakalárskej práce ale aj vyššieho počtu odrobených hodín v rámci brigády, a aby toho nebolo málo, nikdy som nebola ten typ človeka, čo by sám dobrovoľne išiel cvičiť. Vždy som potrebovala parťáka na cvičenie. A tak kilá pribúdali, a pomarančová koža sa začala tvoriť.
Prišiel však deň D, a to vám teda poviem, že už bolo na čase, kedy som si povedala, že so sebou potrebujem niečo robiť. A tak som začala deň čo deň robiť brušáky a drepy. Najskôr 50, a každý deň viac a viac. Momentálne stojím na 100 drepoch a 300 brušákoch denne. Po necelom mesiaci som si v zrkadle všimla, že aj keď postava nevyzerá chudšie, krivky vyzerajú krajšie. Žiaľhobu pomarančová koža nie a nie dole. V tom čase som však natrafila na výzvu, ktorá mala za úlohu odstrániť celulitídu. Konkrétne sa jednalo o anticelulitídne prípravky od značky Emspoma, do ktorej som sa zapojila, a šťastím sa mi podarilo dostať tieto produkty na vyskúšanie.

Anticellulite obsahuje účinné aktívne látky, ktoré majú napomáhať pri redukcií nežiadúceho efektu – celulitíde. Tento prípravok je určený na problematické miesta ako sú boky, stehná, ramená a samozrejme zadok.
Prípravok obsahuje 4 účinné látky, ktoré sa starajú o spevnenie kože, ale aj redukciu celulitídy. Medzi tieto 4 účinné látky patria:
Capsaicin – výťažok z chilli papričiek, ktorý sa stará o prekrvenie a o redukciu tukových buniek
Coffein – podporuje metabolizmus
Jania Rubens – ide o morskú riasu, ktorá chráni kyselinu hyalurónovú a taktiež sa stará o regeneráciu tela
Vanyllin Butyl Ether (VBE) – predlžuje účinnosť všetkých účinných látok a pomáha pri štepovaní tukov
Po aplikácií by sme mali cítiť dlhotrvajúce prehriatie, čo zabezpečuje lepšiu vstrebanie všetkých učinných látok.

Čo sa týka balenia tohto produktu, anticellulitie má objem 100ml, pričom prebal má oranžovo-bielu farbu. Táto oranžová (lososová) farba, mi veľmi pripomína more a pláž, a tak ma ešte viac podporuje v používaní, pretože chcem mať naozaj sexi telo do plaviek. Navyše sa mi páči, že je na balení zvýraznený výrobca a nie názov produktu, takže sa ženy pred svojim partnerom nemusia hanbiť – sami dobre vieme, že čítajú iba to, čo je písané veľkým písmom.
Samotný krém má bielu farbu, hustejšiu no zároveň veľmi dobre roztierateľnú konzistenciu a parfumácia produktu je jemná a decentná – nenarúša celkový dojem produktu a zároveň nedráždi. Čo sa týka produktu, asi každého prekvapí, že sa prípravok má používať každý druhý deň tzv. obdeň. Účinnosť prípravku je možné zvýšiť používaním potravinárskej fólie, ktorou si obalíme miesto aplikácie, avšak najviac na 30 minút. Taktiež si treba uvedomiť, že capsaicin je výťažok z chilli papričky, a práve preto by sme mali dbať na dôkladné umytie rúk po samotnej aplikácií.
Čo sa týka samotného používania, veľmi sa mi páči, že spoločnosť myslela na používateľky, a tak mi hneď poslala nie len 3 plné balenia, ale aj množstvo vzoriek – nadávkovaných sáčkov. Teda, dosť veľa produktov na používanie a otestovanie. Do testovania som však mohla vďaka väčšiemu počtu produktov zapojiť aj kamarátku, aby sme sa mohli podeliť so skúsenosťami, a to hneď 2krát.
Čo sa týka aplikácie, je treba dbať na dôkladné rozotretie a určite to s krémom netreba preháňať. Jediné čo tým docielite je nadmerné „pálenie“. Ja som si krém vždy dôkladne rozotrela a jemne vmasírovala do pokožky, takže som s tým našťastie nemala problém. Po aplikácií je okamžite cítiť zahriatie tela, a príjemné mravenčenie. Toto zahriatie vďaka výťažku z chilli je dlhodobé, netrvá iba chvíľku. Pocit je však príjemný a povedala by som, že až relaxačný. Človeku sa po aplikácií cíti naozaj veľmi dobre.
Čo sa týka používania, produkt som používala podľa inštrukcií každý druhý deň, a v spojení s pravidelným cvičením som si už po cca mesiaci všimla zlepšenie. Samozrejme, celulitída nezmizla úplne, avšak pomarančová koža už nie je až taká výrazná ako predtým. Myslím si však, že pravidelné používanie, cvičenie a strava mi pomôžu k odstráneniu tejto celulitídy. Krému mám ešte dosť, takže určite neprestanem produkt používať. A to hlavne preto, že vidím zlepšenie.
O trocha horšie však na tom bola moja kamarátka, ktorá necvičí a taktiež sa ani nestravuje nejak zdravo. Musím k tomu však poznamenať aj fakt, že má o cca 20 kíl viac a celulitídu oveľa výraznejšiu a hlavne dlhodobejšiu…. Napriek tomu, že si výsledky všimla, u nej neboli až také výrazné, ako u mňa. Preto odporúčam používať tento krém spolu s cvičením.
Comments are closed.