Hugo Boss -vôňa bohov

Hugo Boss -vôňa bohov

Pravdepodobne každý sa už stretol so značkou Hugo Boss, jednej z najobľúbenejších značiek mužských parfumov. A aj keď  ste ju možno ešte neskúšali, určite vás zaujíma ako vonia.

Pre mňa je Hugo Boss jednou z neodolateľných vôní, a keďže nemám partnera, je to povinná výbava môjho otca. Povedala by som, že je to taký luxus, ktorý sa oplatí dopriať si, pretože neteší iba môjho tatina – že neodolateľne vonia, no i nás ( maminu a mňa), keď túto vôňu cítime.

Hugo Boss, predovšetkým Hugo Boss – Boss je pre mňa vôňa, ktorú keď zacítim, tak mi okamžite vyčarí úsmev na tvári, škoda len, že nepoznám takú i ženskú vôňu, aby som sa usmievala stále.

 

Táto vôňa sa skladá z nasledujúcich zložiek:

  • Hlava

pakost, slivka, bergamot, citrón, jablko, dubový mach. Tzv. stredné tóny – Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.

  • Srdce

mahagón, škorica, klinček, karafiát. Tzv. nízke tóny – posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.

  • Základ

santalové drevo, vetiver, olivovník, céder, vanilka

  • Druh vône
korenistá, drevitá

Hugo Boss - Boss

A aj keď nie som zástancom korenistých vôní – korenisté vône na mňa veľmi zle vplývajú a bolí ma z toho hlava už len keď to zacítim, táto vôňa mi skôr príde ako drevito-exotická. Je nepopísateľná, no je úžasná.

Čo sa týka mužov, s touto vôňou som sa mimo otca stretla iba dva krát, a aj to bolo, že ju mal nejaký muž na ulici na sebe. Ako to viem? Pretože ako som už spomínala, akonáhle ju zacítim, okamžite reagujem, lebo sa mi táto vôňa veľmi páči, a začnem sa usmievať. Práve preto by som povedala, že ide o naozaj výnimočnú vôňu, ktorú nemá len ta hocikto, a teda kúpa tejto vône určite nie sú zbytočne vyhodené peniaze.

A ak ste sa s ňou naozaj nikdy nestretli, môžete ju prísť ovoňať do niektorej parfumérie a uvidíte, ktorá Hugo Boos vôňa sa vám najviac páči. U mňa je to rozhodne Hugo Boss – Boss

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *