Hydratačné sérum s argánom a lišajníkom

Hydratačné sérum s argánom a lišajníkom

Hydratačné sérum mi odporúčila samotná stránka. Nevedela som sa rozhodnúť pre sérum, ktoré by mi mohlo pomôcť s mojou mastnou pleťou a zároveň by malo aspoň malinký účinok na moju tzv. dvojitú bradu. Určite s ňou má veľa žien problémy, no mňa to nesmierne hnevá, hlavne preto, že som mladá a pravidelne cvičím. 

Použitie
Toto sérum sa aplikuje po použití pleťovej vody, avšak pred použitím krému. Treba ho vmasírovať do pokožky malými krúživými pohybmi, dokým sa sérum nevstrebá. Ja osobne ho používam 1-2 krát denne.

Osobná skúsenosť
Toto sérum sa naozaj veľmi rýchlo vstrebáva, takže sa s ním „dlho nehrám“. Mne osobne to naozaj veľmi dobre padne a hlavne preto, že mi šetrí čas. Nerada používam prípravky, ktoré majú pomalé vstrebávanie. Radšej si ráno trocha dlhšie pospím, keďže musím o 5:15 vstávať, čo je pre mňa naozaj veľmi skoro. 

Samotná pumpička je veľmi praktická. Vďaka nej sa sérum veľmi dobre aplikuje, ba čo viac, doposiaľ sa mi nestalo, že by som si na pleť dala príliš veľa séra, ktoré by som potom nevedela rozotrieť alebo by som mala pocit mastnej pleti, čo naozaj nemám rada.

Po niekoľkých dňoch používania som si všimla, že je moja pleť oveľa hebkejšia a jemnejšia. Už len kvôli tomu sa toto sérum oplatí. Milujem, keď mám jemnú pokožku. Taktiež som si všimla, že nemám až také problémy s akné. Napriek tomu, že som s ním nikdy nejaké veľké problémy nemala, keď sa mi objaví, veľmi dlho mi trvá, kým sa ho zbavím. Taktiež obnovuje elasticitu pokožky, čo by malo mať pozitívny vplyv najmä na moju dvojitú bradu. Samozrejme ho treba používať dlhšie, aby sa samoté sérum malo možnosť prejaviť.

Už po 2 týždňoch som si všimla prvú zmenu a to sa mi s neho ešte ani nezačalo míňať. Čo sa týka samotnej dvojitej brady, používala som toto sérum aj s pár cvičeniami, ktoré mi boli odporúčané a po 2 týždňoch som si všimla malinkej zmeny. Samozrejme, celkom tento problém nezmizol, ale aj malá zmena je pre mňa úspech, keďže som s dvojitou bradou mala problémy už od nepamäti. 

Taktiež nie je testovaný na zvieratách (teda je vhodný aj pre vegánov) a zaraďuje sa medzi prírodnú kozmetiku. Prírodnú kozmetiku mám naozaj veľmi rada a som s ním spokojná.

Budem veľmi rada, ak za mňa zahlasujete v súťaži Bloger roka 2015: http://www.blogerroka.sk/2015/co-dobre-musim-mat/

16 thoughts on “Hydratačné sérum s argánom a lišajníkom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *