Iberogast – zbohom žalúdočné problémy

Iberogast – zbohom žalúdočné problémy

Iberogast je rastlinný liek, vhodný na liečbu žalúdočných a črevných ochorení. Tento liek je možné užívať pri pálení záhy, pocite nevoľnosti, nafúknutosti ale aj pri iných žalúdočných či črevných problémoch.

Tento rastlinný liek má mierne zemitú, no nie veľmi výraznú chuť, pričom sa rozmiešava vo vode. Ja osobne ho zvykávam rozmiešať v plnom pohári vody, kedy chuť nie je veľmi výrazná, a teda sa mi veľmi rýchlo vypije. Samozrejmosťou však je, že pokiaľ použijete menej vody, jeho chuť bude výraznejšia, čo mne osobne veľmi nesedí.

Iberogast zvyknem používať najmä po jedle, keď viem, že som zjedla niečo ťažšie, a teda je veľká pravdepodobnosť, že o pár minút budem pociťovať pocity nevoľnosti či nafúknutosti. Do pohára si nakvapkám 20 kvapiek, dobre rozmiešam vo vode a vypijem. Nakoľko však tieto kvapky použijem výhradne po jedle, tieto nepríjemné pocity sa našťastie nedostavia.

Čo sa týka Iberogastu, nakoľko ide o rastlinný liek, využívame ho naozaj všetci. Respektíve všetci členovia rodiny ho začnú užívať hneď, ako sa u nich prejavia prvé príznaky nevoľnosti. Pokiaľ ide iba o jednorazovú nevoľnosť, napríklad z dôvodu zjedenia veľkého množstva jedla, tento Iberogast použijeme iba raz. Pokiaľ však ide o pretrvávajúcu nevoľnosť, Iberogast používame cca jeden dva týždne, až dokým tieto bolesti a žalúdočné nepríjemnosti neprejdu, poprípade sa nezredukujú. Až potom, keď si všimneme, že tieto problémy pretrvávajú, navštívime lekára, poprípade použijeme lieky, ktoré nie sú založené na rastlinnej báze.

V konečnom dôsledku však môžem skonštatovať, že Iberogast vo väčšine prípadov pomôže, a teda nemusíme použiť chemické lieky, poprípade ísť k lekárovi, čo je viac ako pozitívne. Pretože rastlinné lieky sú pre telo oveľa prospešnejšie, než tie chemické.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *