3+1 dôvody, prečo siahnuť po kokosovom oleji

3+1 dôvody, prečo siahnuť po kokosovom oleji

Určite ste si kokosový olej všimli tak v potravinách ako aj drogériách. Prečo si ho ale kúpiť?

Všestranné využitie
Kokosové maslo možno pridať do jedla, kávy ale aj do kozmetiky. Čo sa týka kozmetiky, jeho využitie je naozaj všestranné a môžete ho použiť prakticky na ktorúkoľvek partiu tela. Môžete ho použiť na tvár i telo.
Ekologická kozmetika
Pomocou kokosového masla a ďalších prísad si bez problémov dokážete vytvoriť BIO kozmetiku aj u vás doma. V tomto prípade si však každou zložkou, ktorá sa vo vašej novej kozmetike bude nachádzať.

Dokonale odlíči
Kokosové maslo je tým najlepším odličovačom aký si môžete predstaviť. Dokáže odlíčiť normálny ale aj vodeodolný make-up, pričom ho môžete použiť aj na očné okolie. Je ideálny aj pre citlivú a problematickú pleť.
Ideálny pre páry
Nezáleží na tom, či ste muž alebo žena, kokosové maslo je vhodné pre obe pohlavia. Vďaka jeho neutrálnej vône ho bez hanby a výčitiek môžu používať aj muži, a tak si vďaka nemu môžete spríjemniť upršaný deň napríklad príjemnou masážou vo dvojici.

Spomedzi všetkých na trhu si môžete vybrať napríklad ten, ktorý som si zvolila aj ja: Kokosový olej z rady Ikarov

4 thoughts on “3+1 dôvody, prečo siahnuť po kokosovom oleji

  1. Milujem kokosový olej a používam ho takmer na všetko, doslova! Tiež som o ňom písala článok, s ricínovým patria medzi moje najobľúbenejšie. Zatiaľ som skúšala len ten z DM drogérie, ale obzerám sa už aj po inej značke. 🙂

  2. Hezké shrnutí. O kokosovém oleji jsem slyšela a chtěla jsem ho i několikrát vyzkoušet, ale zatím jsem k tomu ještě nedošla, ale po těchto výhodách si ho brzy pořídím. Je to opravdu všestranný pomocník 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *