Novinky od Indulony

Novinky od Indulony

Ako ste si mohli všimnúť, naša obľúbená Indulona dostala nové ošatenie. Nie len že je účinná, o čom hovoria roky na našom Slovenskom trhu, zároveň je aj krásna.
 
Úplnou novinkou na trhu je Kamilková indulona –  krém na ruky s upokojujúcim účinkom.
Ako som na vlastnej koži mohla odskúšať, krém je veľmi vláčny, hydratujúci a naozaj príjemný. Jeho vsakovanie do pokožky je podobné ako pri iných krémoch od Indulony. Osobne ho veľmi používam najmä po práci v záhrade, ktorá človeka nie len vyčerpá, no zároveň mu dá aj zabrať. Navyše má protizápalové a dezinfekčné účinky.
Čo sa týka vône, je neodolateľná. Zbožňujem vôňu kamiliek, či už je to vôňa na lúke alebo v čaji. A hoc sa kamilky veľmi často v mojej kozmetike nevyskytujú, osobne ma to veľmi potešilo.
Odporúčaná cena: Indulona kamilková (85 ml), 1,89 EUR

Spolu s kamilkovým krémom na ruky sa k nám dostal aj rakytníkový krém s regeneračnými účinkami.
Ako to už samotný názov napovedá, hlavnou zložkou je raktyník, ktorý je bohatý na vitamíny, karotén i minerálne soli. Blahodarný rakytníkový olej sa už od nepamäti môže pýšiť regeneračnými, hojivými i antibakteriálnymi účinkami. Taktiež podporuje rast tkaniva pri poškodení pokožky.
Musím sa priznať, že v tomto prípade ma vôňa nejak neoslovila. Rakytník veľmi v láske nemám, no uvedomujem si jeho účinky, a preto som si povedala, že stojí za vyskúšanie. A musím povedať, že som neoľutovala.
Hoc som ho ja až tak veľmi nepoužívala, moja mamina bola z neho doslova nadšená. Kamilkový krém sme si preto nechali doma a tento rakytníkový na záhrade. Prvá pomoc na každý deň.
Odporúčaná cena: Indulona rakytníková (50 ml), 1,89 EUR

Ďalšia novinka na trhu Indulona Original
Indulona je dostupná v menšom 75ml alebo 250ml balení
Tento krém je vhodný pre veľmi suchú a citlivú pokožku. Krém intenzívne vyživuje, hydratuje a premasťuje. Ak máte problém s popraskanými lakťami, pätami či inými záhybmi, rozhodne neoľutujete. Krém uzamkne vlhkosť v pokožke, čím ju zároveň chráni pred vonkajčími vplyvmi. Pokožka je krásna, hebká, lesklá a na prvý pohľad atraktívna.
Čo sa týka nového obalu, je úplne dokonalý. Je nesmierne atraktívny a skvele sa hodí do kabelky. A keďže ide o moju obľúbenú modrú farbu, v mojej kabelke si našiel vyslúžené miesto.
Odporúčaná cena: telový krém Indulona Original (250 ml), 4,79 EUR; (75 ml) 1,89 EUR

 
Ako poslednou novinkou na Indulonovom trhu sa dostávame k nechtíkovému regeneračnému krému. Podobne ako aj Indulona Original, aj táto si vyslúžila hneď dve balenia, a to 250ml a kabelkové 75ml prevedenie.
Tento telový krém rozhodne nebude musieť dlho čakať na svojich fanúšikov. Krém obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho ale aj vitamín E, ktorý je prospešný pre náš organizmus. Pokožku dokáže hĺbkovo regenerovať, hravo si poradí so začervenaním či povrchovými poraneniami. Je vhodná pre všetky tipy pokožky, takže si na svoje prídu aj tí citlivejší.
Opäť ide o nádherne voňajúci kúsok, ktorý mi rozhodne nemohol ujsť. Osobne ma zaujalo najmä menšie balenie z hľadiska designu, no rodinné balenie taktiež nie je na zahodenie. Táto indulona sa u mňa používa ako všestranný pomocník pri popálení, poštípaní ba dokonca aj jemnom začervenaní (čo mám najmä keď mamina zmení prací prach). Patrí k mojim najobľúbenejším Indulonovým kúskom.
Odporúčaná cena: telový krém Indulona nechtíková (250 ml), 4,79 EUR; (75 ml) 1,89 EUR

10 thoughts on “Novinky od Indulony

  1. mne sa pačia tie indulony a hlavne ich obaly, len som ešte žiadnu nekupovala musím minuť moje zasoby, ale ocino pravidelne používa modru indulonu na ruky už roky takže čo viac dodať, že určite ich produkty su skvele 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *