IPL epilátor

IPL epilátor

Počuli ste už o IPL epilátore alebo inak povedané bezbolestnému pomocníkovi so zbavovaním sa chĺpkov na celom tele? Tak to znie tak úžasne, že je to snom asi každej jednej ženy.

Ak by som mala dostať jednu kozmetickú vec pod stromček po ktorom najviac túžim, tak určite by to bol IPL epilátor. A síce je cena troška vyššia, ak dokáže to čo sľubuje, a najmä bezbolestne, tak tá cena sa naozaj oplatí. Navyše, tieto IPL epilátory sa pohybujú už od 100€, takže táto investícia sa podľa mňa naozaj oplatí.

Veľa z vás si možno pomyslí, prečo nekúpiť len nejaký epilátor, ktorý je cenovo dostupnejší, no hneď chcem IPL epilátor, no pravdepodobne každá žena vie odpoveď. Epilácia je naozaj veľmi bolestivá, najmä pokiaľ máte citlivú pokožku. Mne sa dokonca stalo, že som si pri epilácií vytrhla kus pokožky, čo sa mi následne liečilo niekoľko týždňov. Samozrejme, veľmi veľa žien je s epilátormi spokojná, no žiaľbohu ja som nemala také šťastie.

holenie

Aj preto by som veľmi ocenila IPL epilátor, pri ktorom sa mi nič také nestane. IPL epilátor totiž využíva intenzívne pulzné svetlo, teda sa mojej pokožky vôbec nedotkne.

Čo sa týka laserovej epilácie, tú som ako mladšia vyskúšala, a osvedčila sa mi. Prečo si teda nezakúpiť IPL epilátor a nevyužiť toto pohodlné odstránenie chĺpkov i doma, a teda to bude už doživotne zadarmo?

IPL epilátor je vhodný pre každú pokožku a pre chĺpky každej farby. Aj preto majú tieto epilátory rôznu intenzitu, pričom najvyššia intenzita je vhodná pre veľmi bledú pleť v kombinácií s blond vlasmi, teda kombinácia vhodná pre mňa. A ako som už vyššie spomínala, keďže laserová epilácia pomohla aj mne, určite IPL pomôže každej žene.

A čo je takým vašim vytúženým kozmetickým darčekom pod vianočným stromčekom? Aj vy túžite po IPL epilátore alebo máte niečo iné vyhliadnuté?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *