Ja spravím

Ja spravím

Počuli ste už o stránke jaspravim.sk ? Táto stránka ponúka priestor pre všetkých kreatívnych ľudí, či ľudí čo majú zručnosti a schopnosti, ktoré by mohli druhých nie len zaujať, no zároveň im i pomôcť či potešiť.

Na stránke ja spravím nájdete hneď niekoľko kategórií, a to konkrétne Handmade, kde nájdete napríklad handmade šperky, oblečenie doplnky či dekorácie do bytu. Následne tu nájdeme kategóriu grafika a dizajn, kde nájdete napríklad logo, či vizitky. Do sekcie online marketingu sa zaraďuje sociálny marketing SEO ale aj PR články. Ďalej je tu sekcia prekladov a textov, kde môžete nájsť preklady i nie až tak častých jazykov, no samozrejme sa tu nájde i angličtina či nemčina. Programovanie a tech zahrňuje napríklad databázy a office prezentácie. Vo video a audio nájdete YouTube videá či intro videá. Obchodná je taktiež rozčlenené do niekoľkých podkategórií ako napríklad online kurzy či obchodný plán. V lifestyle nájdete astrológiu a tarot ale aj zdravie a fitness. A vo vtipných a čudných nájdete napríklad nápis na telo. Stavebníctvo obsahuje napríklad interiérový i exteriérový design, a napokon tu máme pracovné ponuky, ktoré sú roztriedené na top alebo urgentné.

Ako si teda môžete všimnúť, Ja spravím toho ponúka naozaj veľmi veľa, a teda prezeraním zaujímavých výtvorov môžete stráviť i niekoľko hodín. Veľkou výhodou Ja spravím je, že svoju ponuku zadávajú ľudia sami, a teda si i sami zvolia cenu. Navyše, nepotrebujete mať živnosť či firmu na to, aby ste mohli predávať. Všetko totiž funguje cez ja spravím, ktorá vytvorí faktúru, a všetko spraví za vás. Jediné, čo si za to pýta, je malé percento z predaja. Nakoľko sú však o tomto percentuálnom podiely predajcovia informovaní, vedia, s čím majú rátať, a teda Ja spravím nemá žiadne skryté poplatky.

Nakoľko všetko prebieha práve cez túto stránku, predaj je maximálne bezpečný. V prípade, že sa niekto rozhodne zakúpiť si od vás tovar, finančná čiastka mu je okamžite strhnutá z účtu, pričom druhej strane je odovzdaná až po tom, čo prácu odovzdá. Takto sú teda obe strany chránené, a nemusí sa nikto z nich báť, že príde o peniaze, a tovar nedostane, poprípade zo strany ponúkajúceho, že tovar vyrobí, a druhá strana mu za neho nezaplatí.

Ako si môžete všimnúť, Ja spravím je výhodné pre obe strany. Navyše tu nájdete množstvo zaujímavých ponúk. Pričom tieto ponuky majú rôzny charakter, a teda si tu môžete nájsť naozaj čokoľvek, ba dokonca i prácu.

Musím sa priznať, že ja som využila Ja spravím už niekoľkokrát. Ako prvé som tam ponúkala písanie článkov, neskôr som tam pridala našu handmade tvorbu ako čínska kaligrafia, prírodné antialergické mydlá, maľovanie čínskych znakov na keramiku, či výučbu čínskeho jazyka. Už niekoľkokrát si odo mňa ľudia nakúpili moje ponúkané tovary či služby, a aj ja som si už niekoľkokrát zakúpila nejaké veci. Práve preto môžem za seba povedať, že som bola so systémom jaspravím maximálne spokojná, a môžem ho len vrelo odporúčať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *