Jak si správně přát 3.0.

Jak si správně přát 3.0.

Ak ste pozerali moju stránku a sledujete, či čítam, určite ste si všimli, že milujem čítanie ezoterických a motivačných kníh. Knihu ako si správne priať som čítala už dávnejšie, no len prednedávnom som si všimla, že Pierre Franckh napísal i knihu Jak si správně přát 3.0. Aj keď je vtipné, že som sa o nej dozvedela až prednedávnom, keď je vonku už 3 roky.

Ako iste viete, žijeme v digitálnej technológií t.z. 3.0 a práve preto ma zaujala táto kniha. Bude obsahovať niečo nové? Ako bude písaná? A čo vlastne to 3.0 znamená? Nedalo mi to, a tak som si ju zakúpila. A tu je to, čo si o nej myslím.

Ako prvé, čo je v tejto knihe nové je samotný fakt, že je obohatená a množstvo výskumov, ktoré nám dokazujú, že naše myšlienky dokážu ovplyvniť náš život. Ktorý človek by nepochyboval, že prianie fungujú? Ja osobne mám taktiež niekedy také dni, že pochybujem. A osobne milujem knihy, ktoré hovoria aj o nejakých tých výskumoch, že pozitívne myslenie naozaj môže ovplyvniť náš život.

Ako to už u Pierra býva aj táto knižka je pomerne krátka, no zato obsahuje množstvo užitočných rád. Tento autor skrátka miluje hovoriť o podstate, a nie o omáčkach. Kniha nás učí, ako si do svojho života pritiahnuť presne to čo chceme, ale aj to, že máme dávať pozor na slová, ktoré vyslovujeme. Ako to už u Pierra býva zvykom, tak nám dáva presný postup čo a ako robiť, aby sa nám sny začali plniť. Veľmi ma napríklad potešilo, že je tam hovorené, že nemáme začínať s veľkými prianiami, ktoré sú plné nedôvery. Radšej s malými a bezvýznamnými, ktoré nás utvrdia, že tento princíp naozaj funguje.

Mimochodom, ak už doma máte starú verziu knihy ako si správne priať, informácie sú tam v podstate tie isté, len je kniha obohatená o pár ďalších riadkov. No podstate ostáva rovnaká

Osobne sa mi veľmi páči, že je knižka menšieho typu, a tak si ju pohodlne vložím do kabelky a čítam v autobuse, ale aj v čakárni. Veľmi by som chcela pochváliť farbu tejto knihy, pretože to je moja obľúbená farba. A taktiež by som chcela povedať, že opäť Pierra chválim. Ak ešte chcete trocha pomoci, tak potom odporúčam karty Jak si správne přát

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *