Jak vědomí vytváří hmotný svět

Jak vědomí vytváří hmotný svět

Už ste si u mňa určite všimli, že milujem motivačné knihy a knihy osobného rastu. A tak som bola nadšená, keď som si všimla novú knihu od vydavateľstva ANAG s názvom Vesmír vědomý si sám sebe – Jak vědomí vytváří hmotný svět.

Táto kniha obsahuje prvky kvantovania,, čo je hodnotné najmä pri vytváraní si vlastnej reality. Fyziky, ale aj iného, čo pomôže človeku pochopiť ako na to.

Tohto autora síce nepoznám, no veľmi mi sedel štýl jeho písania. Každú jednu myšlienku hmotného vytvárania si reality, a to vedome opisuje veľmi podrobne, pričom sa dá veľmi ľahko pochopiť čo nám chce autor povedať. Ba dokonca i úvod do fyziky, ktorú je potrebné pochopiť na vedomé vytváranie reality, fyziku v ktorej som absolútne ľavá vysvetlil veľmi pochopiteľne, čo ma viac než prekvapilo a potešilo.

Veľmi sa mi páči, že táto kniha obsahuje aj veľké množstvo ilustrácií, ktoré taktieť pomáhajú čitateľovi lepšie a rýchlejšie pochopiť, čo sa nám autor snaži povedať. Je to nie len praktické, ale aj príjemné. Niekedy si totiž čitateľ popri čítaní rád pozrie nejaký obrázok, a teda uvoľní aspoň na chvíľku myseľ. Hlavne preto, že túto knihu sa nedá prečítať za jeden deň, keďže obsahuje veľké množstvo rôznych informácií, a pokiaľ ich človek chce dať i do praxe, tak to nie je na deň.

Žiaľbohu, neexistuje nič, čo by zmenilo náš doterajší život lusknutím prsta, zo sekundy na sekundu. A takým zázrakom nie je ani táto kniha. Na druhej strane však obsahuje množstvo veľmi užitočných informácií, ktoré nám môžu pomôcť vedome si zmeniť náš život k lepšiemu. A to je našim cieľom, aj keď krôčik po krôčiku, no žiť náš život snov.

Celkovo túto knihu hodnotím veľmi kladne, a dúfam, že sa mi informácie získané z tejto knihy podarí uplatniť i v praxi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *