Kabelka 4v1

Kabelka 4v1

Ktorá žena by nemilovala pýšiť sa krásnou kabelkou. Vedeli ste ale, že pri kúpe kabeliek ako je napríklad 4v1 môžete ušetriť hneď niekoľko peňazí? Ja som sa preto rozhodla zakúpiť kabelkový set Quatro v čiernej farbe. Pričom tento set obsahuje elegantnú čiernu kabelku, crossbody kabelku, puzdro na doklady a malú peňaženku.

Puzdro na doklady má viac ako 10 priečinkov na doklady, takže si doň bez problémov môžete vložiť občianský preukaz, vodičský preukaz, študentskú/zamestnaneckú kartu, bankomatovú kartu,… A na záver si môžete toto puzdro pohodlne uzavrieť na gombík.

Peňaženka je trocha nepraktického strihu, nakoľko ide o kapsičku, ktorá má asi v 1/3 jej samotnej veľkosti zips. Preto ju ja osobne využívam skôr ako malú kozmetickú taštičku na nejakú tú riasenku, lesk na pery, rúž a balzam. Samozrejme sa do nej však dajú vložiť aj peniaze, ak by ste chceli. No mne ten strih na peniaze nejak nevyhovuje. Možno keby som išla len s „peňaženkou“ v ruke do obchodu, tak v takom prípade by som po nej určite siahla.

Kozmetická taštička alebo menšia crossbody kabelka, určite poteší každú ženu i mladú dámu. Ja osobne som si ju zamilovala ako kabelku na diskotéku, či keď si idem len tak posedieť s kamarátkami. vreckovky, peniaze, kľúče a doklady. To všetko sa do tejto kabelky bez problémov zmestí. Avšak ak patríte k ženám, ktoré milujú kozmetiku, určite vás táto taštička upúta skôr ako kozmetická taška. Vďaka nej totiž môžete mať väčšie aj menšie produkty pokope.

Ako poslednou a určite najzaujímavejšou je samotná kabelka. Kabelka má na vnútornej strane spravený malý vačok,aby ste si doň mohli dať napríklad mobil, a tak ho vždy pohodlne a bez problémov našli. Kabelka nie je rozdelená na žiadne priečinky, takže sa do nej zmestia i veľké dokumenty ako napríklad učebnice či iné potrebné materiály. Preto je do školy úplne perfektná. V prípade, že chodíte na pracovné stretnutia, kde je potrebné priniesť niekoľko dokumentov, táto kabelka je taktiež vhodnou voľbou. Nemusíte mať totiž materiály v ruke, jednoducho a pohodlne sa zmestia do kabelky.

Celkovo som s kúpou a hlavne cenou veľmi spokojná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *