Karty emocií

Karty emocií

Určite poznáte tarot. Karty emócií fungujú na podobnom princípe, no i napriek tomu sú úplne iné ako karty, ktoré ste doteraz poznali.

Tieto karty sa zaujímajú o vaše emócie a o to, ako s nimi narábame. Taktiež nám ukazujú, že naše emócie môžu byť zmenené, a nahradené niečím lepším.

Jednou z podstatných vecí je, aby sme si ku každej veci, ktorá sa nám v živote deje, poprípade k možnostiam, čo by sme mohli spraviť pridali kartu s emóciami, a tak zistili, čo naozaj chceme, poprípade nám pomohli rozhodnúť sa, čo je pre nás najlepšie.

Karty samozrejme obsahujú tak pozitívne, ako aj negatívne pocity. Nájdete tu napríklad strach, ľútosť, kľud, sklamanie,… Teda karty obsahujú naozaj nespočetné množstvo pocitov, ktoré sú ďalej na spodku karty popísané ďalšími slovami. Napríklad kartička pokoj (kľud) obsahuje ďalšie slová, z ktorej mohol tento kľud prísť, alebo aké pocity môžu byť sprevádzané kľudom.

Kartičky sú naozaj veľmi pekné, a páčia sa mi tie jednoduché a zároveň farebne odlíšiteľné kartičky.

Po zakúpení týchto kartičiek vám kartičky spolu s príručnou knižkou prídu v krásnej krabičke. Čo sa týka krabičky, ale aj kariet, sú štandardnej veľkosti. Veľmi sa mi páči, že sa v nej nachádza aj príručka, ktorá je síce naozaj veľmi tenučká, no určite praktická. Predsa len, každé karty sú úplne iné, a tak aj vykladanie môže byť rozličné.

A napríklad pri týchto kartičkách, som si naozaj prečítala príručku, lebo som zo začiatku nevedela poriadne, čo s nimi robiť. V každom prípade som sa z príručky „vysomárila“ a teraz už viem, ako s nimi narábať.

Karty zároveň obsahujú „prídavok“ v podobe prázdnych kartičiek, ktoré si môžeme sami vypísať. Predsa len, každý človek pociťuje iné emócie, pociťuje ich trocha inak.

Celkovo hodnotím pozitívne tieto kartičky. Veľmi sa mi páči, že narábajú s našimi pocitmi, a že ide o naozaj neštandardné vykladanie kariet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *