Karty hvězdných duší

Karty hvězdných duší

Tieto vykladacie karty zaujmú už na prvý pohľad. Nie len tým, že majú veľmi pekné farby a obrázky, no i samotným otváraním. Určite ste zvyknutý na karty, ktoré sa otvárajú ako obyčajná krabička. Tieto karty sa však otvárajú úplne inak. V strede sú tzv. pretnuté do trojuholníkového tvaru. Tieto časti sa od seba veľmi ľahko a rýchlo oddeľujú, takže tí, čo milujú mať tieto karty vždy po ruke, no nie rozhádzané toto otváranie naozaj veľmi ocenia.

Každá karta má na prednej strane veľmi pekný farebný obrázok v jemných farbách zväčša obsahujú jemnú bielu, ružovú či modrú farbu. Tieto karty sa zameriavajú najmä na obrázky prírody. Na každej karte nájdete názov karty ako napríklad „Vnitřní země“ a pod týmto názvom nájdeme i rýchlu odpoveď, čo táto karta znamená ako napríklad “ Dostaneš sa z toho. Nové řešení začátky.“

Osobne mám veľmi rada karty, ktoré majú na prednej strane napísaný ich význam, nakoľko mi to príde veľmi praktické, pokiaľ človek nepoužíva tieto karty často, alebo na ne ešte nie je až tak zvyknutí. Nemusí sa teda bezhlavo prehrabovať v knihe, stačí sa pozrieť na kartičku.

Čo sa mi veľmi páči na knižke je to, že obsahuje aj rôzne afirmácie alebo otázky, ako túto kartu aktivovať. Myslím si, že je to naozaj niečo originálne a hlavne praktické.

Určite ste sa už stretli s nejakým problémom, na ktorý aj keď vám karta odpovedala, nevedeli ste ako to vyriešiť, alebo respektíve ako túto kartu a situáciu aktivovať. No táto knižka ponúka presne tieto informácie. Ako kartu aktivovať, aby sa čím skôr dostavila v našom živote.

Musím povedať, že z kariet hviezdnych duší som naozaj veľmi milo prekvapená. Nie len že sú pekné a zadná strana kariet je veľmi jemná, dokonca aj vo farbách, ktoré sú mojimi obľúbenými, no zároveň sú akoby presne podľa toho, čo od kariet očakávam, chcem a čo na nich mám rada.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *