Karty kúzelnej mapy

Karty kúzelnej mapy

Určite každého pozitívneho človeka poteší, keď sa stretne s dobrými motivačnými kartami, či motivačnou knihou. No čo je ešte väčšia radosť, nájsť karty, ktoré nadväzujú na obľúbenú knihu. A takými kartami sú napríklad karty kúzelnej mapy, ktoré sú doplnkom ku knihe kúzelná mapa.

Už pred niekoľkými rokmi som sa po prvý krát stretla s knihou kúzelná mapa, ktorá v sebe niesla hlboké a inšpiratívne myšlienky. Táto kniha nám pomôže nájsť naše pravé ja, a tým i naše poslanie, vďaka ktorému budeme v živote oveľa šťastnejší a plní energie. Kniha je veľmi ľahko čitateľná, a tak sa do nej nejeden čitateľ zamiluje. Žiaľbohu, odhaliť naše pravé ja treba cvik, a to najmä v prípade, kedy stratíme energiu, začíname o sebe pochybovať alebo máme dojem, že nie sme príliš dobrí na to, aby sa nám to podarilo.

A v tomto momente (teda aspoň u mňa) nastupujú karty kúzelnej mapy, ktoré nám prinesú odpoveď na naše otázky. A aj keď tie odpovede možno nie sú vyjadrené „po lopate“, a teda aspoň v začiatkoch musíme čítať sprievodnú knižku ku kartám, určite nám karta ukáže tú správnu cestu. Niekedy totiž stačí iba tak málo, ako ešte jeden deň, ešte týždeň pokračovať, a výsledky sa dostavia. No my sa vzdáme o ten týždeň skôr a všetko je stratené.

Myslím si, že tieto karty perfektne dopĺňajú knihu, nakoľko nájsť naše posolstvo nie je práve najľahšie, aj keď je to určite prospešné pre náš život, a našu budúcnosť. A teda doplnenie tejto knihy kartami je nie len inšpiratívne, no zároveň pre začiatočníkov nie nevyhnutné, no určite veľmi prospešné. Mne napríklad trvalo 24 rokov kým som prišla na to, čo je mojím poslaním, čo ma baví a čo chcem v budúcnosti robiť. A aj keď som už cca 13 rokov mala nejaké sklony k tomu, vždy ma niečo odradilo, poprípade v ten moment viac zaujalo, a teda som prepásla svoju šancu. No musím povedať, že odkedy som odhalila moje poslanie ( čínsky jazyk), môj život je oveľa šťastnejší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *