Karty pravej lásky

Karty pravej lásky

Keď som po prvý krát videla karty pravej lásky, nevedela som, čo si mám o nich myslieť. Nakoľko sa ma však kamarátka neustále pýtala najmä na veci z oblasti lásky, napokon som sa rozhodla, že po nich siahnem. V tej dobe som však nemala presnú predstavu, čo od nich čakať alebo kto ich môže používať.

karty pravé lásky

A tak, akonáhle prišli, som siahla po knižke, konkrétne po časti, ktorá opisuje ako narábať s kartami. A viete čo? Zistila som, že tieto karty nie sú vhodné iba pre zadaných, no taktiež i pre tých, ktorý hľadajú lásku, teda pre slobodných. No taktiež ponúkajú i možnosť pozrieť sa na lásku a jej priebeh aj tým, čo sú zadaný.

Napriek tomu, že tieto karty na prvý pohľad môžu vyzerať ako tarotové karty (napríklad, že pri výklade vyberáte tri karty), opak je pravdou. Oproti tarotovým kartám sa tieto zameriavajú výhradne iba na lásku, pričom obsahuje 36 kariet plus malú výkladovú knižku.

Belinda Grace karty pravé lásky

Obrázky na kartách vyzerajú ako kreslené ceruzkou, pričom na niektorých si môžeme všimnúť osoby (prevažne ženského pohlavia), inde rôzne ornamenty, či iné vyobrazenia (jin – jang, cesta na vrchol).

používanie kariet karty pravé lásky

Aký je však rozdiel medzi inými vykladaciami, tarotovými kartami a týmito? Tieto karty sa vyslovene zameriavajú na určitú časť vzťahu, alebo na veci, ktoré súvisia so vzťahom. Napríklad karta „hranice“ označuje, že by si človek mal vytvoriť určité hranice. Nejde tu ani tak o hranice lásky, ale o to, aby boli obaja spokojní, a teda každý vedel, čo si môže dovoliť a čo nie, a tak môže vo vzťahu nastať rovnováha. Podobne to je aj v Jin a Jang karte, ktorá hovorí o rovnováhe medzi partnermi, kde si netreba vymedzovať hranice, no vzťah by mal byť viac Jin a Jang, čo znamená, čo znamená, že by mala medzi nimi nastať rovnoprávnosť.

vykladacie karty

Čo to však znamená, ak ste nezadaná? Napríklad kartu hranice som si vysvetlila tak, že by si žena mala vytvoriť svoje vlastné hranice. (Poprípade muž). To znamená, že ak je tvoja hranica pri hľadaní mužov poprípade pri rozhovore s nimi „Nechodím do barov, a odmietam tam chodiť“, tak pokiaľ ťa nejaký muž pozve do baru, znamená to odmietnutie. Teda, tvoja hranica bola prekročená, a odmietneš ísť za svoju komfortnú zónu. Jin a Jang v mojom prevedení znamená podobne ako v predchádzajúcom, že nebudem stále vyberať miesto stretnutia ja, nebudem stále ja prvá písať, no nechám i jeho. Nie som o nič horšia, a tak sa nebudem prispôsobovať, mala by byť rovnováha vo vzťahu, teda raz vyberieš nejaký film ty, raz ja, aby nikto nebol dominantný. Taktiež to však z môjho hľadiska ako nezadanej tiež znamená, že môj život by mal ísť viac do Jin a Jang pozície, čo znamená, že ak dnes budem jesť sladké jedlo, tak zajtra budem celý deň piť iba horúcu vodu. (Jin a Jang v jedle). No môže to byť i napríklad ak dnes budem celý deň iba sedieť, zajtra si i trocha zacvičím a podobne.

pravá láska karty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *