Karty s vlastnou fotkou

Karty s vlastnou fotkou

Milujete produkty s vlastnými fotkami? Takéto produkty nie sú iba krásnymi a osobnými ozdobami, no taktiež veľmi milými darčekmi. Pre tých, čo by však veľmi radi siahli po väčšom množstve fotiek, na ktoré sa budú môcť nie len pozerať, no zároveň ich budú môcť aj využiť odporúčam hracie karty.

Nakoľko máme 32 hracích kariet – (sedmička, osmička, deviatka, desiatka, eso, horník, dolník, kráľ) v 4 farbách (srdce, zeleň, žaluď, guľa).

Čo sa týka návrhu, na stránke darcekyodsrdca.sk síce nie je možné spraviť si vlastný návrh, zato vás stránka po spravení návrhu kontaktuje, či fotky tak môžu byť. V prípade, že chcete nejaké zmeny, samozrejme im ich ešte pred tlačou môžete oznámiť, a oni sa vám pokúsia vyhovieť tak, aby boli obrázky na kartách dobre viditeľné.

Zo zadnej strany kariet je možné zvoliť si jednoduchý obrázok či logo. Ja osobne som si zvolila obrázok respektíve fotku nášho psíka.

Karty sú naozaj krásne a veľmi ma teší, že bolo takto možné aplikovať 32+1 fotiek na karty. So sedmovými kartami sa samozrejme dá hrať faraón, ale aj rôzne iné hry ako napríklad misa, očko, šnaps či sedmu. Na karty som naozaj veľmi hrdá, a tak s nimi hrám hry nie len pri rodine, ale aj s kamarátmi a ostatnými.

Comments are closed.