Kozmetické vychytávky jari

Kozmetické vychytávky jari

Prichádza leto, a s tým spojené teplo, kvitnúce kvety no zároveň aj množstvo nových produktov na vyskúšanie. Ja som si na tento mesiac pre vás pripravila moje testovanie ZIAJA produktov a taktiež jedno Deo prekvapenie, ktoré rozhodne nemôže zostať nepovšimnuté. A hoc to nie je ZIAJA produkt, tá vôňa stojí za to.

Asi ako prvé sa pýtate, prečo som sa rozhodla testovať ZIAJA produkty. Osobne si myslím, že táto kozmetika je cenovo naozaj priateľná, no zároveň má množstvo druhov rôznych vôní, čo dokáže zaujať. Produkt nás totiž musí osloviť užitočnosťou, cenou, ale aj vôňou. A tak som sa rozhodla pre voňavé testovanie. Ja osobne som si na testovanie vybrala cupuacu a kokosové produkty.

Z kokosovej rady

Kokosový balzam na pery

Niečo na zasmiatie: „Vedeli ste, že balzam na pery sa po Poľsky povie balsam do ust? No, tak to by som jesť naozaj nechcela.“ Ale teraz vážne… Kto by nechcel balzam na pery, ktorý nie len ochráni pery pred popraskaním (a to aj keď sa plánujete dlho bozkávať), no zároveň aj veľmi dobre vonia a chutí? Práve preto som siahla po tomto kokosovom mini pomocníkovi. Ja osobne milujem kokos, a táto vôňa ma rozhodne nesklamala. Neviania nejako umelo, práve naopak, veľmi prirodzene. Síce ho neodporúčam jesť, no v každom prípade vôňa je veľmi príjemná. Pery nefarbí, takže si na neho môžete dať ďalšiu vrstvu vášho obľúbeného rúžu. A tak vás ochráni pred vysychaním či popraskaním pier, Navyše každá z nás vie, že ak najskôr použijeme balzam a potom rúž, farba je oveľa krajšia a hlavne pery vyzerajú oveľa lepšie aj po niekoľkých hodinách. Ja osobne som s týmto veľmi lacným pomocníkom spokojná a mimo toho, že chuťovo nie je dobrý, mu nemám čo vytknúť. Ja osobne mám radšej síce vysúvacie balzamy, no v konečnom dôsledku mi to je jedno. Pre ženy čo chcú ušetriť nejaké tie peniaze, majú radi balzamy v tube a zbožňujú kokosovú vôňu je toto ideálna voľba.

Sprchovací krém pre ženy

Tie dievčatá/ženy, čo na mňa nezanevreli určite vedia, že mám vo veľkej obľube sprchovací krémy, gély, balzamy, peelingy,… Práve preto som si aj tentokrát vybrala sprchovací prípravok, tentokrát s kokosovou vôňou. Čo sa mňa týka, ZIAJA sprchovacie krémy patria k jedným z mojich najobľúbenejších. Dôvodom je ich krásna vôňa a veľmi priateľná cena. Kokosový krém ma opäť nesklamal, a tak ho môžem iba odporúčať. Ako to už samotný názov hovorí – krém, teda penu neočakávajte. No rozhodne môžete očakávať nádherne voňajúcu kúpeľnú po sprchovaní.

Ďalšia ZIAJA rada, ktorú som tentokrát odskúšala je Cupuaca (brazílske kakao)

Ziaja Cupuaca set

Ziaja Cupuaca set obsahuje hneď 3 produkty. A to 500ml kryštalické sprchovacie mydlo, Sprchovací balzam 300ml a 50ml denný a nočný pleťový krém. To všetkodo 6€. Skrátka sa nemôžem sťažovať.

Produkty su hnedej farby, hlavne vďaka tomu, že ide o kakao. Kto by nemiloval kakao a vôňu kakaa? Podobne ako kokosové produkty, vôňa vynikajúca. Na ZIAJA produkty sa skrátka čo sa týka vône nemôžem sťažovať.

Osobne my sprchovací balzam ktorý pohladí moju pokožku sedí o trocha viac, pretože je k mojej pokožke o čosi jemnejší a po použití je moja pokožka jemná ako detská pokožka. V každom prípade však aj sprchovací krém stojí za používanie. Jediné slovo ktoré k týmto produktom môžem povedať je: voňavá senzácia.

Pleťový krém mi však žiaľbohu nejak nesadol. Nemôžem povedať, že by nemal dobrú vôňu, no v konečnom dôsledku na moju pleť nemá žiadny efekt. Vôňa sa mi páči, no tým som skončila. Našťastie mi však nezhoršuje kvalitu pleti, čo ma úprimne teší. Tak ho aspoň môžem použiť predtým ako pôjdem von (ak nechcem použiť make-up), nech mi pleť aspoň pekne vonia, keď nič iné.

Ako bonus som si pre vás pripravila minirecenziu na dezodorant – Heart wild orchid

Ako už zo samotného názvu môžete vyčítať, táto vôňa sa zaradila medzi kvetinové, a to hlavne vďaka jej prevládajúcej vôni orchideií. Veľmi sa mi tento flakón hodil práve k rozkvitajúcej jari, keďže je ladený do ružových tónov. Podľa mňa patrí ružová práve k jari, kedy všetky kvety začínajú rozkvitať. Čo sa týka výdrže tohto dezodorantu, na tele vydrží približne 3 hodiny, no už po pol hodine začína vôňa postupne strácať intenzitu. Vôňa je kvetinovo sladkastá a veľmi príjemná. Povedala by som že ide o vôňu, ktorá patrí k mladistej a večne usmiatej žene. Akurát je škoda tej pre mňa krátkej výdrže. V každom prípade je cena naozaj veľmi priateľná, a myslím si, že v prípade kúpi ozajstnej toaletnej vône bude výdrž o čosi dlhšia.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *