Kozmetika Caltha

Kozmetika Caltha

Stretli ste sa už so stránkou prírodnej kozmetiky Caltha? Ja som sa s ňou stretla pred mesiacom, kedy mi ponúkla spoluprácu. A keďže som si nechcela nechať ujsť prírodnú kozmetiku, okamžite som súhlasila.
Stránka mi ponúkla vybrať si produkt, ktorý ma najviac osloví. A tak som si zvolila niečo, čo ma naozaj oslovilo. Tekutý šampón Yucca pre poškodené vlasy.

Tento šampón je určený pre poškodené vlasy, ktoré si žiadajú väčšiu starostlivosť. Šampón je vhodný na poškodené, namáhané, farbené vlasy a pri boji proti rozštiepeným končekom. Súčasťou šampónu je prášok z Yuccy. Vlasy by po používaní mali byť jemné, lesklé a mali by sa ľahko rozčesávať. Prírodné ingrediencie obsiahnuté v tomto šampóne by mali vlasy hydratovať, posilňovať ich pevnosť, pružnosť a pôsobiť proti ich vypadávaniu.
Tento šampón som používala viac ako mesiac, aby som vás mohla potešiť skutočnými výsledkami z používania.
Čo sa týka šampónu, prvý týždeň a ani druhý som si nevšimla žiadne výrazné zmeny. Hoci boli vlasy veľmi dobre hydratované, ich silu či boj proti vypadávaniu a lesk som vôbec nepostrehla. Tieto výsledky sa začali u mňa dostavovať až v treťom týždni.

Ako prvé som si všimla ich lesk, ktorý bol viditeľný najmä pod svetlom. Vlasy vyzerali ako z nejakého filmu, krásne, žiarivé a pre mňa to bol naozaj vau efekt. Za normálnych okolností však samotný lesk nie je až tak viditeľný, aj keď si všimnete, že vlasy vyzerajú naozaj zdravo.
Čo sa týka pružnosti a pevnosti, predtým som mala pocit, že pri česaní, ľahkom prehrabávaní sa vo vlasoch mi vlasy povypadávajú a zostanem holohlavá. Osobne mám veľmi jemné vlasy, a tak sú tieto vlasové problémy pre mňa veľmi časté. Po 3 týždni som si však uvedomila, že už tieto problémy nepociťujem, a cítim sa oveľa spokojnejšia. Už nemám strach z chytania sa mojich vlasov.
A napokon čo sa týka vypadávania, tak to bolo mierne ale naozaj len veľmi jemne obmedzené. Ak však túžite po niečom, čo by zamedzilo vypadávanie vlasov, rozhodne odporúčam šampón na tento problém určený.
Vlasy sa mi počas celého používania veľmi dobre rozčesávali a nemala som problém s uzlovaním.

Stránka mi tiež poslala množstvo tuhých šampónov, avšak aj keď som niektoré z nich vyskúšala, stále tuhému spôsobu neviem tak úplne prísť na chuť. Z nich ma však veľmi oslovil šampón Orech, ktorý si v prípade rozhodnutia sa pre tuhé šampóny rozhodne zakúpim.
Celkom ma oslovila aj Mandarinka, ktorú som dostala ako vzorku v tekutej podobe. Táto vôňa bola naozaj úžasná a šampón bol tiež veľmi vyhovujúci na moje jemné vlasy.

Comments are closed.