Kreatívna súťaž

Kreatívna súťaž

Tento mesiac som si pre vás prichystala naozaj kreatívnu súťaž. Niektorí si mohli všimnúť, že som sa vás pýtala, či by ste mali záujem o kreatívne súťaže, a zväčša bola odpoveď áno. Preto som sa rozhodla, že vám jednu takú aj doprajem. Táto súťaž sa bude pozostávať z tvorby literárneho diela. 

Dôležité informácie
1. Vytvorte ľubovoľné literárne dielo, ktoré musí mať minimálny rozsah 1/2 A4. Samotná téma, je na vás. Jedinou podmienkou je, že do skončenia súťaže nemôže byť toto dielo nikde publikované

2. Autorom príspevku musí byť súťažiaci, ktorý sa do súťaže zapojí

3. Príspevok musí byť napísané v slovenskom alebo českom jazyku

4. Súťažiaci môžu zaslať ľubovoľný počet príspevkov. Každý príspevok však musí spĺňať všetky podmienky a byť originálny a jedinečný.

5. Príspevky môžu byť uverejnené na mojich stránkach

Uzávierka na posielanie diel je 31.7.2017

Ako sa zapojiť? 
Svoje diela posielajte na e-mail: sladeckova219@gmail.com spolu s aspoň 2-3 fotkami/obrázkami zodpovedajúcej téme. Nezabudnite uviesť názov vašeho literárneho diela napr. Dračie údolie. Názov e-mailu: Literarna_sutaz 

Obrázky prosím čerpajte s free stránok t.z. bez autorského práva ako napríklad pixabay.com

Diela posielajte spolu s čestným prehlásením o autorstve a mene alebo prezývke, pod ktorou chcete svoje dielo publikovať. 

Každý zo zapojených účastníkov musí napísať jednu z možností vyberania víťazov: porota / hlasovanie. Následne sa na základe odpovedí rozhodnem o vyhlásení víťazov.

Budem veľmi rada, ak mi dáte hlas v Blogerskej súťaži: Čo je dobré to musím mať (prosím potvrďte Vás prostredníctvom mailu, ktorý pravdepodobne nájdete vo vašom e-maily ako „SPAM“ ) 

Porota: O víťazovi rozhodne porota, ktorá sa bude skladať z 2/3 účastníkov, ktorí si tieto diela prečítajú a následne zhodnotia

Hlasy: O víťazovi rozhodnú čitatelia. Výherným dielom sa stane to, ktoré bude mať najvyšší počet hlasov. (Bližšie informácie sa včas dozviete). 

Výhra
Vyhrať môžete balíček kníh v hodnote viac ako 50€
Medzi nimi nájdete knihy ako: Einstein, Krása z prírody a veľa ďalších

Sponzorom súťaže sa stalo vydavateľstvo Metafora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *