Listy od Boha

Listy od Boha

Knihy od Will Bowena som zatiaľ prečítala všetky, a bola som rada, že od Willa Bowena vyšla i ďalšia kniha, tentokrát s názvom Dopisy od Boha.

Musím povedať, že ja nie som nejak veľmi veriaca, tak som si najskôr prečítala to, o čom je kniha a až potom kúpila. No nakoľko ide v podstate o motivačné slová do každého jedného dňa, rozhodla som sa, že ju skúsim. Predsa len, Will Bowen je jeden z mojich obľúbených autorov, a tak som si povedala, že tej knihe teda dám šancu.

Čo sa týka mňa, toto je moja prvá kniha v knižnici, ktorá sa zaoberá motivačnými slovami, a nie kniha plná užitočných informácií, ktoré mi pomôžu duchovne sa rozvíjať. No, neľutujem túto kúpu. Kniha má naozaj nespočetné množstvo užitočných a pozitívnych slov, ktoré nakopnú každého do nového dňa. Podľa mňa je perfektná najmä pre ľudí, ktorí každý deň vstávajú uhundraní a nič sa im nepáči.

Týchto dopisov od Boha sú zamerané na každý jeden deň v roku, pričom každý jeden deň je písaný na začiatku kapitoly. Je to super, no nakoľko neviem dobre po česky, respektíve nejak neviem české názvy mesiacov, tak musím ísť naozaj so záložkou v knihe.

Čo sa mne páči je samotný fakt, že pri písaní tejto knihy mysleli aj na prestupný rok, teda že február môže mať až 29 dní, a tak tam pridali pekné slová aj na 29. február.

Osobne som s knižkou spokojná, a odporúčam ju každému, kto má záujem na sebe každý deň pracovať, a kto má záujem každý deň meniť svoj život k lepšiemu a predovšetkým kto chce byť každý deň šťastný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *