Louise L. Hay – Myšlienky sily

Louise L. Hay – Myšlienky sily

Rozmýšľali ste už nad tým, že máte záujem zmeniť svoje myšlienkové pochody? Nepáči sa vám, že máte množstvo negatívnych myšlienok, ktoré sú vo vašej mysli už dlhodobo vštepené, ako napríklad “ život je ťažký“, „peniaze ničia charakter“, … A radi by ste začínali deň s niečím pozitívnejším ako napríklad „zmeň svoje myslenie, zmeníš svoj život“.

Afirmačné karty s názvom Myšlienky sily vám v tomto môžu pomôcť. Krabička obsahuje 54kartičiek s pozitívnymi myšlienkami. A aby boli pre vás krajšie a lákavejšie, kartičky sú v tvare obláčika. Mne osobne sa tento motív veľmi páči, nakoľko mi príde tento obrázok jemný a jednoduchý. Na obrázku na Synergie Publishing síce tieto kartičky vyzerajú ako štvorcové karty, no v skutočnosti sú vyslovene v tvare obláčika, ako vidíte na mojej fotke.

V prípade, že neviete, ako kartičky používať, v balíčku je tiež pribalený návod na použitie. Ja osobne používam tieto kartičky tak, že si každé ráno (niekedy i večer, či podľa potreby) zamiešam karty, a potom si vyberiem jednu kartu, ktorú si prečítam, tri krát zopakujem afirmáciu, aby sa dostala afirmácia do môjho podvedomia, a potom ju opäť vložím do balíčka. Samozrejme, môžete si túto kartičku nechať i na očiach, aby ste si ju pri každej príležitosti mohli opäť prečítať.

Môžete si samozrejme zvoliť i napríklad spôsob, že budete mať kartičku vyloženú týždeň či mesiac, dokým si ju nebudete perfektne pamätať, a nedostane sa vám afirmácia do podvedomia. Ja osobne mám však oveľa radšej každodenné menenie kartičky, a to z dôvodu, že mi to príde pestrejšie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *