Ľudská krása

Ľudská krása

Každý človek má na sebe nejakú vec, ktorú miluje, no zároveň aj tú, ktorú nenávidí. Možno milujete svoje krásne zelené oči, no na druhú stranu nenávidíte vašu tmavšiu pokožku. Alebo čokoľvek, čo vás napadne.
Každá žena má na sebe nejakú vec, ktorú sa snaží zmeniť alebo aspoň zakryť. Aj z tohto dôvodu využívame nespočetné množstvo kozmetiky, a pokiaľ s ňou nie sme spokojní, tak ju vymeníme. Ktorá kozmetická nedokonalosť trápi najviac vás? Mňa osobne asi žltšie zuby. Navyše nakoľko mám veľmi bledú pokožku, moje nie úplne biele zuby sú ešte viditeľnejšie. Čo skúšate na bielenie zubov vy? Účinné bieliace pásiky, bieliace zubné pasty alebo iné prípravky? Čo všetko ste vyskúšali preto, aby ste mali biele zuby, a čo vám aspoň o nejaký ten odtieň aj reálne pomohlo?
Ako by sa vlastne zmenil váš život, ak by ste mali krásne biele zuby? Cítili by ste sa sebavedomejšie? Stali by ste sa modelkou alebo by ste sa častejšie usmievali?

Veľmi častou nedokonalosťou, ktorá trápi ženy v staršom veku sú vrásky. Som veľmi rada, že ma ešte tento problém netrápi, no som si vedomá, že ma to raz trápiť bude. V tomto prípade som si však vedomá, že ma raz tieto problémy budú trápiť, a tak sa rada pozerám a informujem, čo sa na trhu vyskytuje, a čo by mohlo aj skutočne pomôcť. Zatiaľ najviac som čítala o rôznych kolagénových sérach a prípravkoch, ktoré reálne pomohli. Nie, že by ženy vyzerali opäť na 20 rokov, no vrásky sa evidentne zmenšili a vyhladili. A musím povedať, že recenzií na kolagén som čítala už viac ako veľa. Samozrejme, zakaždým to bol iný prípravok inej značky, no celkovo som si spravila názor, že kolagén ženám naozaj pomohol.
A čo hovoríte na užitočný kolagén na pleť? Už ste ho skúšali? V prípade, že áno, čo si o ňom myslíte? Pomohol vám aspoň trocha?
Dúfam, že sa raz všetky ženy pozrieme do zrkadla, a pomyslíme si, že sme krásne také, aké sme. A to aj napriek tomu, že každá z nás má na sebe niečo, čo by rada pozmenila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *