Mačiatka a ich nový domov

Mačiatka a ich nový domov

Napriek tomu, že som už veľká, ešte stále milujem knižky so zvieracím motívom, a práve z toho dôvodu si ešte stále kupujem a vychutnávam detské dobrodružné knižky. Tentokrát sa mojom vybranou stala kniha s názvom Mačiatka a ich nový domov.

Táto kniha má síce iba zopár strán – niečo cez 100, no zároveň je to príjemné oddychové čítanie po náročnom dni. Človek si pri tejto knihe dokáže predstaviť zvieratká – mačiatka a kniha ho zároveň príjemne zahreje pri srdci.
Príbehom tejto knihy sú 3 malé mačiatka, ktoré boli nájdené pod kríkom. Matka jednej veľkej rodiny sa rozhodla, že sa ich pokúsi zachrániť, nakoľko však boli malé a slabé, nie je isté, že sa im to podarí. O život týchto mačiatok bojuje nie len hlava rodiny (matka) ale aj jej dcéra Lilly a dokonca aj fenka Meg. Príbeh je písaný príjemnou detskou formou, samozrejme so šťastným koncom. Takže sa nemusíte báť, že by kniha bola nevhodná pre vaše deti.

V závere tejto knihy sa budete môcť pokochať nejakými fotkami, ktoré vás nie len potešia, no zároveň vám priblížia samotný fakt, že kniha je písaná podľa reálneho príbehu.
Výhodou „zvieracích záchranárov“ , teda tejto knižnej edície je, že si človek – dieťa, nie len že si prečíta pekný príbeh so štastným koncom, no zároveň sa dozvie niečo viac o tomto druhe zvieratka a ako sa o neho starať – dokonca obsahujú aj také informácie, ktoré som doposiaľ ani ja nevedela.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *