Made for Woman

Made for Woman

Ak aj vy milujete vône, ktoré vo vás prebudia city a pocity, potom vám určite odporúčam sladkú nádielku od Bruna Bananiho. Ako to býva zvykom, aj teraz siahla po romantickej sladkosti, ktorá na opäť oslovila. Jemnosť, krehkosť, ženskosť a romantika. To pociťujem pri tejto jedinečnej vône s názvom Bruno Banani Made for Woman.
Bruno Banani patrí k veľmi populárnym značkám za rozumnú cenu. Jeho vône sú sladké, príťažlivé a zvodné. A tak tomu bolo aj teraz. Zvodná ružová na seba nenechala dlho čakať, a tak sa závan Bruna zmenil na romantickú sladkastú vôňu.
Na tejto vôni ma maximálne zaujalo malé, milé a i tak utajené prekvapnie. Kto túto vônu nepozná, určite nevie o čo ide. Po otvorení na mňa vykukla vôňa, na ktorej bolo zaujímavé najmä to, že vrchnáčik obsahoval ozdobu, ktorú je možné použiť aj ako náramok. Ide o strieborný náramok s malým medailónkom Made for Woman. Čomu sa asi každá žena poteší. Veľkou nevýhodou a hlavne zarážajúcou vecou je samotný fakt, že parfém nemá vrchnáčik, a tak to pôsobí na ženy, že sa hocikedy môže parfém vyliať. To však nie je pravda, nakoľko je tento náramok zároveň aj uzáver pre túto vôňu. Vždy, keď je nasadená na túto vôňu, tak sa vôňa nedá nastriekať na telo. Myslím si, že v tomto prípade tvorcovia vymysleli niečo zaujímavé a originálne. Aj keď samotný náramok by mohol byť s nejakým lepším nápisom, ktorý by ženy s radosťou nosili. Made for woman neznie práve nauzaujímavejšie a predovšetkým by som si dvakrát zvážila, či by som s takým náramkom išla na ulicu.
Čo sa týka vône, je krásna a jej ružová zľahka priehľadná farba je v sklenenom flakóne naozaj neodolateľná. Už to vo mne vyvolalo určitý sentiment a pocit ženskosti. Nie to ešte tá sladkosť a omamnosť vône, ktorá bola ľahká no i napriek tomu mimoriadne príťažlivá.
Samotná vôňa vydrží na tele zopár hodín, povedala by som takých 5-6 určite, no celý deň to nie je. Napriek tomu ju však hodnotím veľmi pozitívne, možno aj preto, že mi moju novú vôňu okomentovali hneď 2 kamaráti so slovami, ako dobre voniam.

Comments are closed.