Odličovač make-upu

Odličovač make-upu

Odličovač make-upu patrí k našej každodennej nevyhnutnosti, a preto by sme mali vždy siahnuť po niečom kvalitnom, čo nám nezaťaží pokožku, hydratuje ju a zároveň nás rýchlo a pohodlne odlíči. Aký je Gantle make-up remover?

Páči sa mi, že je tento odličovač vhodný aj na očné okolie a nemá žiadnu vôňu. V takom prípade ma večer aspoň nedráždi vôňa pri zaspávaní. Nakoľko je však tento odličovač bez vône, v noci bez problémov zaspím. 

Tento odličovač je veľmi jemný a šetrný. Čo sa týka odličovania, ide mu to viac ako dobre. Veľmi pohodlne a rýchlo ma dokáže odlíčiť, problém však má s vodeodolným make-upom, nakoľko nejde o dvojfázovú vodičku. Pri normálnom make-upe je však viac ako efektívny. 
Pri odličovaní mi nedráždi oči a ani mi pleť nevysušuje, čo považujem za veľké plus. Ďalšie pridané zložky napomáhajú k hydratovaniu a vyživeniu pleti, čo je podľa mňa veľké plus, najmä pokiaľ človek používa odličovač denno-denne.

Make-up remover je vhodný na každodenné použitie, pričom je vhodný aj na jemnú či citlivú pokožku. Zároveň je však vhodný pre všetky tipy pleti. 

4 thoughts on “Odličovač make-upu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *