Mäkkučké kravičkovské papučky

Mäkkučké kravičkovské papučky

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste svojho blízkeho potešili netradičným no zároveň praktickým darčekom? Ja som síce nad tým nejak nerozmýšľala, no keď som zbadala papuče v tvare kravičky, vedela som, že som našla to pravé pre moju sestru. A keďže má tento mesiac narodeniny – ideálny čas pre kúpu a také rozkošné zahriatie.
Moja sestra doslova miluje kravy, a to aj napriek tomu, že je dospelá. Možno aj z toho dôvodu pracuje vo Švajčiarsku, kde ich má prakticky celé dni blízko seba. V krajine, kde sa voľne pasú a ľudia ich majú radi.

Papuče sú celé plyšové, a to aj vnútro, takže sú nesmierne pohodlné, mäkkučké a človek sa pri chôdzi v nich doslova cíti spokojne. Ba dokonca by som povedala, že pri chôdzi v nich sa človek cíti akoby chodil po obláčiku. Zároveň im tento materiál dodáva teplo – množstvo tepla, takže sú ideálne najmä na studené a zimné dni. Teda, na toto obdobie ako stvorené.

Majú protišmykovú podrážku, sú kvalitne zošité a tak sa nemusíte báť, že sa vám len tak ľahko roztrhajú, či vyšľapú. Práve naopak. Sú naozaj kvalitné, a tak si môžete byť istý, že investujete na tom správnom mieste.
Motív papučiek je samozrejme rozličný. Ja som si pre tentokrát vybrala kravičku, no nájdete tu pánske, dámske, detské a zároveň univerzálne motívy. Pes, jednorožec, opica či monster skrátka nemôžu chýbať ani v tomto prípade. Ich výhodou je samozrejme aj samotné vyhotovenie, ktoré vyzerá rozkošne a zároveň realisticky v 3D rozmeroch.

Veľkosť papučiek je pri číslach pre dospelákov zväčša 35-41. Avšak nakoľko je predok opäť mäkkučký, jedno číslo hore dole vôbec nezaváži. Samozrejme, veľkosť je ovplyvnená aj tým, či chcete siahnuť po detských, dámskych, pánskych alebo univerzálnych číslach. Tieto sú napríklad UNI a ich veľkosť je 35-41. Páni majú o čosi väčšie, deti samozrejme menšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *