Mary Kay riasenka

Mary Kay riasenka

Tým, ktorý už vyskúšali kozmeriku Mary Kay asi netreba hovoriť, že ide o naozaj vynikajúcu a predovšetkým kvalitnú kozmetiku, ktorá dokáže nie len zaujať, ale zároveň svojou užitočnosťou prísť na chuť každej žene. V tomto článku som sa však zamerala výhradne na jeden produkt, a tým je Mary Kay riasenka pre zväčšenie a predĺženie rias s názvom Lash Intensity.
 
V tomto prípade ide o riasenku, ktorú je možné zakúpiť iba v jednej farbe, a to čiernej. Myslím si však, že to nie je žiadny problém, nakoľko väčšina žien používa práve čierne riasenky. Jej cena sa pohybuje okolo 16€, pričom jej objem je presne 9g.

Ako prvé, čo si na riasenke všimneme je jej netradičný tvar. My ženy sme totiž zvyknuté na kvádrovitý poprípade oblý tvar, nie však na takéto typy, takže nás dokáže hneď na prvý pohľad zaujať. Spodok úzky, ktorý sa postupne rozširuje vyzerá naozaj famózne a samozrejme atypicky.
Čo sa týka použitia, samotný čierna farba je naozaj veľmi intenzívna a výrazná. Oči teda dokonale dokáže zvýrazniť a rozžiariť. Ja osobne mám veľmi bledé riasy (keďže aj moja farba vlasov je bledo hnedá), a tak je ten rozdiel vo farbe naozaj evidentný.
Čo sa týka zväčšenia a predĺženia rias, myslím si, že je dostačujúca. Osobne mám už dosť dlhé riasy, a tak pri použití tejto riasenky sa mi riasy až dotýkajú horného viečka. Riasy sú výrazné, veľké no žiaľbohu mi tam chýba určitý objem, pre ktorý táto riasenka nie je určená. V každom prípade ak hľadáte niečo pre naozaj zväčšenie rias, určite si prídete na svoje.

Napokon však môžem skonštatovať, že ide o riasenku, ktorá je naozaj vydarená. Osobne ma však od nej odrádza najmä tá vysoká cena, ktorá nie je určená práve pre každého. Ak by ste však chceli siahnuť po niečom kvalitnom, čo by mohlo potešiť vaše oko za dobrú cenu, môžete vyskúšať Catrice Glamour Doll pre maximálny objem.

Comments are closed.