Melódia kvetov

Melódia kvetov

Aj vy milujete nádherne prevoňané auto? Mne sa tentokrát podarilo auto prevoňať kvetmi, a to bez toho, aby som v ňom nejaké mala. Krása a štýl v podobe osviežovača.

Ako to už samotný názov „Melody Flowers“ hovorí, hneď ako tento osviežovač zacítite, vybehne na vás nádherná, jemná no pritom tak úžasná vôňa kvetov. Vôbec v nej nie je cítiť umeliny, či nejaké konzervačné látky, na ktoré je človek pri osviežovačoch zvyknutý. Ba dokonca táto vôňa nevyprchá ani po týždni.
Tento osviežovač dodal môjmu autu jedinečnú osobnosť, a tak sa každá jazda s ním stala mojim pôžitkom.

Tento osviežovač je v štýlovom designe, ktorý upúta zrak už na prvý pohľad. Asi každý z nás je zvyknutý buď na neestetické „stromčeky“, poprípade na veľké osviežovače, ktoré pripnete na vetrací otvor auta. Aj v tomto prípade ho pripnete na otvor, no ide o malý rozmer, ktorý je posiaty kvetmi. Design je úplne nádherný a pre ženy ako som ja až nevyhnutný. Nádherne podtrhne ženskú nežnosť i krásu.

Tento osviežovač sa veľmi ľahko a pohodlne dá pripnúť na ktorýkoľvek vetrací otvor auta. Dá sa dokonca umiestniť tak vertikálne ako aj horizontálne. Vzduch z otvorov tak prechádza difuzérom, a tak je vôňa do auta rozptylovaná po celú dobu vašej jazdy.

Vedeli ste, že vôňa esenciálnych olejov môže pozitívne ovplyvniť našu náladu ale aj správanie? Práve preto sú aj v tomto osviežovači použité jemné esenciálne oleje, ktoré donútia človeka usmiať sa. Na telo i myseľ pôsobia veľmi prirodzeným spôsobom, a tak sa ani nenazdáme, a naša nálada je razom lepšia.

Som nesmierne rada, že som sa zapojila do Blogerskej výzvy o tieto úžasné veci zo stránky Fotorada, a mala tak možnosť túto neuveriteľnú vôňu cítiť aj na vlastné zmysli. Som nesmierne nadšená. Ten design, tá vôňa, tá jedinečnosť. Nikdy by som neverila akú radosť mi dokáže spraviť jeden osviežovač vzduchu. Veľmi sa mi tiež páči, že Fotorada myslela na svojich zákazníkov a rozhodla sa, že ich poteší malou čokoládkou.
 

6 thoughts on “Melódia kvetov

  1. Vypadá to fakt zajímavě. Nejdřív jsem vůbec nevěděla co to je, ale když jsem si přečetla, že vůně do auta, tak jsem byla celkem překvapená. Originální balení, hezky barevné a určitě to musí hezky vonět 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *