Metrix Energetics – Umenie transformácie

Metrix Energetics – Umenie transformácie

Metrix Energetics – Umenie transformácie je už pomerne stará kniha (2012), ktorá sa mi však na odporúčanie od kamarátky dostala do rúk až teraz.

V roku 1997 sa Dr. Richard Bartlett snažil pomocou myšlienky vyliečiť ľudí. Dr. Bartlett sa koncentroval na určitú myšlienku, a potom sa dotkol dvoch ľudí, ktorí mali problém v tele. Týchto pacientov sa dotkol presne tam, kde mali problém, poprípade sa dotkol ich aury, a tak u nich vyvolal spontánne pôsobenie zmeny. Práve túto metódu nazval Metrix energetics. Pomocou tejto metódy dokázal vyliečiť, zlé držanie tela, emočná blokácia,… Pacienti sa odrazu cítili oveľa lepšie a plný energie. Dr. Bartlett nás v tejto knihe učí, ako funguje tento jednoduchý princíp, a ako vytvoriť trvalé zmeny. Metóda dvoch prstou je vhodná taj pre lajkou ako aj terapeutou. Môže sa ju totiž naučiť každý, kto sa otvorí intuitívnemu prístupu.

Táto knižka obsahuje množstvo obrázkov pre lepšie pochopenie, čo sa mi na nej páči asi najviac. Inak by možno bola komplikovanejšia, ako sme si mysleli. Nakoľko obrázky však dopĺňa ľahko pochopiteľný text, určite je vhodná aj pre lajkou, ktorých takéto veci zaujímajú.

Autor tu nerozoberá iba priamo túto metódu, no i okrajovo ďalšie témy, ktoré okrajovo súvisia s našim bytím, a teda nám poukazuje na to, že zmenu je možné spraviť všade.

Kniha však neobsahuje iba príbeh samotného autora, ale aj ďalších ľudí, ktorí si osvojili túto techniku, a ktorým táto technika taktiež zmenila život.

Myslím si, že každý môže vyskúšať túto techniku, aspoň ako zábavu a ak sa vám osvedčí, tak v nej môžete pokračovať. Ja osobne, nakoľko som toho načítala už naozaj veľa, mám pocit, že táto metóda funguje o čosi rýchlejšie ako Ho´oponopono. No i Ho´oponopono sa mi páči (a aj keď pomaly, ale vidím zmeny).

Myslím si však, že je kniha veľmi dobrá z hľadiska toho, že nás naučí pozerať sa na svet inak (najmä pre tých, čo neveria v zázraky).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *