Miluj svoj život 2021

Miluj svoj život 2021

Ani sa nenazdáme, a už tu bude rok 2021. A tak, aby som bola nie len pripravená na jeho príchod, no zároveň do neho vkročila šťastnou nohou, rozhodla som sa, že si zakúpim kalendár na rok 2021 s názvom Miluj svoj život 2021.

Čo sa týka kalendára, každý mesiac sa skladá z dvoch strán. Jedna je obrázok spolu s nejakou peknou myšlienkou. A druhá je mesačný kalendár, ktorý taktiež obsahuje jednu pozitívnu vec, na ktorú by sme sa mali zamerať a ktorú by sme si mali zapamätať.

Čo sa mi páči na tomto kalendári je, že má na každý deň určité miesto, a tak si tam môže človek zapísať všetky potrebné veci ako napr. návštevu zubára, oslavu narodenín, svadbu,… Skrátka všetko čo je dôležité a na čo nemôže človek zabudnúť.

Páči sa mi, že pokiaľ mesiac začína napríklad vo štvrtok, pondelok – utorok – streda nie je prázdna, ale obsahuje veľké zhrnutie mesiaca.

Čo ocenia Češi (žiaľbohu na Slovensku trocha nevyužiteľné) je, že na každý deň sú písané meniny jedného resp. dvoch ľudí. Dôležité meniny si človek môže vyznačiť napríklad zvýrazňovačom, aby nezabudol. Ja to tak zväčša robím. A aj keď Českí kalendár nedokážem v tomto ohľade využiť, aspoň som prišla na to, kedy majú moje dve dobré kamarátky Markéta a Bára meniny.

Veľmi sa mi páči aj vyznačenie pozície mesiaca, nakoľko si myslím že spln i nov je naozaj zaujímavý, akurát vždy na ne zabudnem. A pre ľudí, ktorí veria že tieto fázy mesiaca sú veľmi dôležité z hľadiska ich života, tak pre tých bude toto označenie naozaj dôležité.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *