Miluj svoj život – kalendár

Miluj svoj život – kalendár

Aj rok 2022 som sa rozhodla, že začnem s pozitívnym myslením, a tak som si zvolila ako nástenný kalendár s názvom Miluj svoj život na rok 2022. Autorom tohto kalendára je Lucie Ernestová.

Tento kalendár je mesačný kalendár štvorcového tvaru, pričom na každej jednej strane nájdete počet dní v mesiaci, mená ľudí, ktorí majú v ten deň meniny, poprípade sviatok, a taktiež informácie o fáze mesiaca.

Každý mesiac má inú farbu a iné pozitívne myšlienky. Napríklad „květen“ má oranžovú farbu a obsahuje myšlienku respektíve pozitívnu afirmáciu „prijímam premenlivosť života“. A taktiež obsahuje i podrobnosti o tejto pozitívnej afirmácie.

Každý jeden deň má tiež svoj vlastný obrázok spolu s touto afirmáciou. Obrázky majú viac menej prírodný charakter, teda sa nachádza v prírode, a je to veľmi upokojujúce.

Prečo však má samotný kalendár rovno dve strany? Pretože každý mesiac budeme mať možnosť vidieť hneď dve strany. Jeden je obrázok a druhý je samotný kalendár.

Čo sa týka ešte samotných dní, každý má väčšiu kolonku, takže je možné do týchto dní i vpisovať nejaké poznámky, čo môže byť veľmi užitočné najmä v prípade, ak ste si rezervovali dovolenku, termín u lekára alebo si chcete zapísať nejakú dôležitú schódzu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *