Milva balíček – Chinín a Ženšeň

Milva balíček – Chinín a Ženšeň

Ako ste si všimli, značka Milva sa pre mňa stala neoddeliteľnou súčasťou. Túto vlasovú kozmetiku som si neuveriteľne obľúbila a práve preto som si pre vás pripravila tentokrát balíček tejto vlasovej kozmetiky (Chinína Ženšeň)

Balíček obsahuje
2x šampón Ženšeň a Chinín
2x vlasovú vodičku Ženšeň a Chinín
1x vlasovú masku Chinín 

Maska na vlasy (Recenziu si môžete prečítať TU)
Maska na vlasy Milva s chinínom je určená na regeneráciu problematických vlasov – vypadávanie, strata prirodzenej vlhkosti, lámavosť, lupiny.Prenikajúc do vlasovej pokožky a do hĺbky poškodeného vlasu, efektívne hydratuje a vyživuje, reguluje sekréciu mazu pri korienku.Chráni vlasy pred chemickou úpravou. Dodáva vlasom pružnosť, objem, lesk a robí ich jednoducho rozčesateľnými.

Vlasová vodička (Recenziu si môžete prečítať TU)
Tento produkt je mimoriadne vhodný pre obdobné alebo stresovo podložené vypadávanie vlasov. Unikátna kombinácia chinínu a ženšenu dlhodobo ozdravuje a spevňuje vlasy a robí ich odolnými.
Produkt sa vstrekne na korienky vlasov a jemne sa rozmasíruje. Bez oplachovania.

Šampón (Recenziu si môžete prečítať TU)
Kombinácia chinínu a ženšenového extraktu v šampóne Milva vyživuje vlasy do hĺbky, spevňuje korienky a udržiava ich životaschopné, stimuluje regeneračné procesy. Zlepšuje mikrocirkuláciu v oblasti vlasovej pokožky a vlasom pridáva hebkosť a elastickosť. Mimoriadne vhodné pre vyčerpané vlasy, pri sezónnej strate vlasov a strate vlasov na základe stresu.

Na tomto balíčku človek zarobí 0,90€ a zároveň bude mať všetko, čo na dôkladnú starostlivosť o vlasy potrebuje.

10 thoughts on “Milva balíček – Chinín a Ženšeň

  1. ja v poslednom čase vyhľadavam članky kde sa jedna o vlasy, pretože už som bezradna a neviem čo si mam nane dať. Nemam ani lupiny ale uplne suchu kožu hlavy a nič mi nato nepomaha už som dokonca začala jesť vitaminy tak uvidim asi to ide fakt z vnutra

  2. No, nechci být nějaká rýpavá nebo tak, ale já bych z ní měla tak trochu strach a respekt, už jenom nápisy na kosmetice mi připomínají Rusko a to já nemám moc ráda a tak trochu bych se bála, jestli bych informacím vůbec rozuměla a hlavně složení, aby tam nebyly parabeny a silikony v šampónu, to hodně kontroluju, protože mi to nedělá dobře, ale nechci to vůbec nijak odsuzovat, protože přece hlavní je, že jsi spokojená ty, o mě tu nejde 🙂 Jen z těch obalů mám respekt 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *