Môj vianočný Wishlist

Môj vianočný Wishlist

Čo by som rada pod stromčekom videla?

Obrazy
Začnem obrazmi, ktorými by som si rada ozdobila môj dom

Už dlhšie zháňam jeden konkrétny obraz, ktorý však nikde neviem nájsť. Na druhej strane som našla 4 krásne obrazy, ktoré ma doslova uchvátili a určite by som jeden z nich mala doma. Všetky štyri majú čínsku tematiku.

Ako prvý som si vybrala obraz v štýle Kung-Fu, ktorý je úplne úchvatný. Druhý ma oslovil tým, že sa na ňom nachádzajú tak čínske znaky, ako aj ich kultúra v podobe architektúry. Tretí má veľmi svieže farby a v strede obsahuje čínsku kaligrafiu. Pre mňa jedinenčný. A ako posledné nemôžem zabudnúť na nádhernú čínsku zimnú krajinu, ktorá sa ešte do zimného obdobia Vianoc dokonale hodí. Každý z týchto obrazov však stojí cez 1400Kč, čo je v prepočte zhruba 50€. Obrazy sú však úplne dokonalé 🙂 A určite by som si pre každý jeden našla miesto. Čínsku prírodu by som chcela dať do môjho budúceho bytu obývačky nad gauč, čínsku kaligrafiu na chodbu, Kung-Fu majstrov samozrejme do malej telocvične a čínsku architektúru do pracovne. Neviem ktorý obraz by som chcela z týchto 4 najviac, no ak by som sa musela nejakého vzdať, tak určite Kung-Fu majstrov, nakoľko mi tam veľmi nesedí ružová farba. Inak je ten obraz úplne úžasný.

Vecou, ktorou by som nedokázala pohrdnúť by bola aj šabľa Dao na tradičné čínske Kung-Fu. Už dlhšiu dobu som si ju chcela zakúpiť, avšak je dosť drahá a veľmi ťažko sa zháňa. Kedysi som s ňou však dokázala robiť formu, ktorá bola podľa mňa absolútne úžasná. Avšak keďže šabľu nevlastním, nejak som ju zabudla 🙁

Z ezoterických vecí by som chcela Feng Šuej stojan na sviečky, buď Budha alebo drak. Tričko s kaligrafickým znakom (v tomto prípade láska), Jing Jang na harmonizáciu. Šungit na telefón ako pohlcovač elektrožiarenia, kobru hojnosti a v neposlednom rade sviečku lásky.

A čo sa týka kozmetiky, z tej by som určite veľmi rada pod vianočným stromčekom uvidela stamping sadu, teda stamping lak a nejaké tie doštičky.

A víťazkou vitamínových doplnkov sa stala Barbora M., ktorú som už kontaktovala. 

12 thoughts on “Môj vianočný Wishlist

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *