Môj vlastný ovocný sad

Môj vlastný ovocný sad

Mojou láskou sa už pred niekoľkými rokmi stalo ovocie. Začalo to mojimi milovanými mandarinkami a neskôr sa to rozrástlo do rozmerov, že milujem takmer každý druh ovocia. A nie len jeho chuť, ale aj vôňu. Práve preto som sa pri prezeraní si stránky, krásna každý deň, rozhodla siahnuť po neodolateľne voňavom sprchovacom gély s vôňou ovocného sadu.

Vlastnoti
Vôňa: Zelené jablko v kombinácií s lesnými plodmi

Objem: 250 ml

Osobná skúsenosť
Veľkou výhodou je priesvitné balenie, vďaka ktorému človek presne vie, koľko sprchového gélu minul a koľko mu ešte ostáva. Veľmi sa mi páči aj červená farba gélu, ktorá v tomto priesvitnom balení vyzerá úžasne.

Tento produkt má naozaj úžasnú vôňu. Vôňa je veľmi sladká, ovocná a doslova mám chuť si zakusnúť do ruky 😀 (zatiaľ som to však neurobila). Kombinácia zeleného jablka s lesnými plodmi je naozaj neuveriteľná.

Veľmi príjemne sa roztiera po pokožke. Je veľmi jemný a po použití je moja pokožka veľmi hodvábna a jemná. Pokožku mi veľmi dobre zvláčni a nezanecháva ju suchú. Po použití pokožka vyzerá akoby sa jemne leskla a je nádherne vyživená. Je úžasný na odstránenie odumretých častí kože. Veľmi dobre vonia a telo má po umytí nádhernú vôňu, vďaka čomu nemusím použiť už žiadny parfém.

12 thoughts on “Môj vlastný ovocný sad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *